НТУ "Харківський політехнічний iнститут" організує конференцію з систем управління в Туреччині


НТУ «ХПІ» запрошує взяти участь у 3-й Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні інформаційні, вимірювальні та керуючі системи: проблеми, застосування та перспективи 2022 (MIMCS’2022)». Вона відбудеться 4-5 листопада в Анталії (Туреччина). Формат: офлайн, онлайн. Робоча мова — англійська. Теми заходу охоплюють широкий спектр інженерних напрямів, пов’язаних із технологічними досягненнями та застосуванням систем управління.

Реєстрація та подання матеріалів на ознайомлення — до 21-го жовтня 2022 року за посиланням https://forms.gle/KPWMA21g78k4pLaK8 ( https://forms.gle/KPWMA21g78k4pLaK8 )

Тематика конференції:

  1. Розвиток MIMCS,
  2. MIMCS у медико-біологічних дослідженнях та освіті,
  3. Застосування MIMCS,
  4. Моделювання та експериментування,
  5. Інформаційна безпека держави, суспільства та особистості,
  6. Системи управління, проектування та штучний інтелект.

Під час підготовки матеріалів необхідно використовувати шаблон, розміщений за посиланням: http://mimcs.net/thamplate/

Обсяг статті — 5-8 стор. (Для розміщення в CEUR — мінімум 5 повних сторінок). Остання сторінка має бути заповнена мінімум на 80%.

Подання матеріалів до публікації:

Подайте матеріали на https://easychair.org/conferences/?conf=mimcs2022 ( https://easychair.org/conferences/?conf=mimcs2022 ) (у форматі .pdf), та після позитивної рекомендації на пошту mimcs-2020@gmail.com у форматі .docx

Сайт конференції: mimcs.net ( http://mimcs.net/ )

Електронна пошта: info@mimcs.net mimcs-2020@gmail.com

Дати:

05.10.2022 — реєстрація учасників, подання матеріалів на ознайомлення;

до 25.10.2022 — повідомлення про прийом матеріалів;

04-05.11.2022 — проведення конференції

Організатори: Азербайджанський державний університет нафти та промисловості (Азербайджан, Баку), НТУ «ХПІ» (Україна, Харків), Бургундський університет Франш-Конте (Франція), Університет Акев (Туреччина, Анталія), Університет Мінью (Португалія).

Контактна особа від Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» — доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри кібербезпеки Навчально-наукового інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій НТУ «ХПІ» Сергій Петрович Євсеєв.Огигінал новини «НТУ "Харківський політехнічний iнститут" організує конференцію з систем управління в Туреччині» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=7616
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php