НАНУ: Чергові вебінари компанії «Clarivate» для українських дослідників


У жовтні 2022 року компанія «Clarivate» проведе чергові вебінари українською мовою для науковців, аспірантів, студентів. Під час цих заходів ітиметься про наукометрію, авторів, цитування, Нобелівську премію та Цілі сталого розвитку ООН. У WEBEX – реєстрація відкрита й безкоштовна. Зверніть увагу: WEBEX не підтримує операційної системи ХР і нижче та застарілих версій браузера, тож оберіть відповідну техніку заздалегідь. Учасники, що прослухають понад 90% основного часу вебінару, отримають відповідні сертифікати. Для участі потрібна попередня реєстрація.

6 жовтня 2022 року


Тема: «Основи наукометрії» (серія ««Clarivate» – науковцям 2022»).

Тези: Історичний екскурс, термінологія, дані, показники та їхнє коректне і некоректне застосування. Розберемо, як розраховуються та що впливає на імпакт-фактор і його варіації, Journal Citation Indicator, квартиль, h-індекс, CNCI, beamplots і чим вони корисні для науковця у щоденній практиці. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Аби зареєструватись, оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово «Register» і заповніть анкету:

10:15–11:15 – https://bit.ly/3SGJMuj ( https://bit.ly/3SGJMuj )

16:15–17:15 – https://bit.ly/3eZeSM2 ( https://bit.ly/3eZeSM2 )

13 жовтня 2022 року


Тема: «Автори та цитування».

Тези: Які показники, абсолютні та нормалізовані метрики використовують для оцінки впливу науковця. Що таке високоцитовані роботи та високоцитовані науковці. Як визначаються Citation Laureates™, яким чином вони пов’язані з Нобелівською премією. І практичний блок: як працювати з профілем автора у Web of Science. Куди зник Publons? Як поєднати кілька колекцій документів одного автора. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Аби зареєструватись, оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово «Register» і заповніть анкету:
10:15–11:15 – https://bit.ly/3LW4KDe ( https://bit.ly/3LW4KDe )

16:15–17:15 – https://bit.ly/3dXCRy7 ( https://bit.ly/3dXCRy7 )

27 жовтня 2022 року


Тема: «Збільшення вашого наукового внеску у досягнення Цілей сталого розвитку ООН (UN Sustainable Development Goals)» (серія «Research Smarter»).

Тези: Науково-дослідні установи світу зробили Цілі сталого розвитку ООН невід’ємною частиною своїх місій. Для просування досліджень, спрямованих на вирішення глобальних проблем, вам потрібні надійні базові орієнтири. Використовуючи правильні дані й інструменти, ви можете покращити свої дослідження, орієнтуючи їх на досягнення Цілей сталого розвитку.

На цьому вебінарі ви дізнаєтесь, як Web of Science та InCites інструменти Clarivate допоможуть:

• дослідити причини сьогоднішніх наукових проривів;
• знаходити основу для подальших відкриттів у різних дисциплінах;
• швидко оцінити поточне дослідне середовище.

Аби зареєструватися, перейдіть за посиланням, натисніть на слово «Register» і заповніть анкету:

10:15–11:15 – https://bit.ly/3LT8kOE ( https://bit.ly/3LT8kOE )

Розклад вебінарів ( https://clarivate.libguides.com/europe/ukraine )

За інформацією компанії «Clarivate»Огигінал новини «НАНУ: Чергові вебінари компанії «Clarivate» для українських дослідників» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=7612
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php