УЦОЯО: У кабінетах учасників вступних випробувань до магістратури розміщено запрошення (спеціальна сесія МКТ/МТНК)


Сьогодні в кабінетах учасників вступних випробувань до магістратури ( https://zno.testportal.com.ua/master/login ) розміщено запрошення. У них зазначено дату, час та адресу проведення магістерського комплексного тесту (МКТ) / магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК).

Через погіршення безпекової ситуації учасникам, які під час реєстрації для проходження МКТ/ МТНК обирали місто Запоріжжя, запропоновано пройти тестування в місті Дніпро.

Учасникам МКТ/МТНК необхідно самостійно сформувати і по змозі роздрукувати запрошення зі свого кабінету учасника ( https://zno.testportal.com.ua/master/login ) на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Доступ до кабінету учасника здійснюється за номером екзаменаційного листа та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

З міркувань безпеки наполегливо рекомендуємо не розголошувати, де й коли проходитиме тестування, адже від цього може залежати безпека всіх учасників вступних випробувань.

Зверніть увагу: допуск до тимчасового екзаменаційного центру розпочинається за 30 хв і припиняється за 10 хв до початку тестування. У разі запізнення учасник не зможе взяти участі в тестуванні.

ВАЖЛИВО! Для допуску до тимчасового екзаменаційного центру вступник повинен пред’явити документ, що посвідчує особу. У разі непред’явлення документа, що посвідчує особу, його НЕ БУДЕ ДОПУЩЕНО до тимчасового екзаменаційного центру.

Результати спеціальної сесії МКТ/МТНК буде оприлюднено у кабінетах учасників ( https://zno.testportal.com.ua/master/login ) не пізніше 6 жовтня.
Огигінал новини «УЦОЯО: У кабінетах учасників вступних випробувань до магістратури розміщено запрошення (спеціальна сесія МКТ/МТНК)» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=7598
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php