Дослідження: соціальні мережі значно знизили комунікативні навички студентів у всьому світі


Як повідомляє ( https://www.dailymail.co.uk/news/article-10359887/Rise-social-media-turned-university-students-snowflakes.html ) Daily Mail: студенти університетів стають менш здатними співчувати іншим і сприймати їхню точку зору через надмірне використання соціальних мереж, вважають дослідники.

Дослідження за участю 17000 студентів виявило помітну втрату їхніх навичок спілкування за останні 15 років.

Дослідники відмічають, що молодь стає набагато менш толерантною до чужих поглядів, особливо тих, які вважаються недостатньо «прогресивними».

Останнє дослідження може допомогти пояснити цю тенденцію. У ньому відзначено, що втрата «емоційного інтелекту», ймовірно, пов’язана з надмірним використанням Інтернету для спілкування. Коли молоді люди комунікують переважно через соціальні мережі в письмовій формі, вони упускають такі соціальні сигнали, як мова тіла та тон спілкування.

Дослідники відмічають, що "емоційність" стосунків знизилася на 11 відсотків. Студенти відчували себе «менш зрозумілими щодо власних та чужих емоцій, менш здатними передавати свої емоції, менш здатними до повноцінних стосунків і менш здатними сприймати чужу точку зору».

У той же час рівень самоконтролю студентів, який включає здатність регулювати емоції та імпульси, знизився на 13 відсотків.Докладніше на сайті ( https://www.dailymail.co.uk/news/article-10359887/Rise-social-media-turned-university-students-snowflakes.html ) Daily Mail
Огигінал новини «Дослідження: соціальні мережі значно знизили комунікативні навички студентів у всьому світі» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=7203
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php