IREG Observatory: Опубліковно рейтинг ЗВО - Top Universities for Blockchain by CoinDesk 2021


CoinDesk оголосила про друге видання свого університетського рейтингу Top Universities for Blockchain 2021 ( https://www.coindesk.com/learn/2021/10/04/the-top-universities-for-blockchain-by-coindesk-2021/ ) («Кращі університети для блокчейну»). Перше видання було обмежене США, в той час як поточний рейтинг охоплює 230 міжнародних ЗВО. Рейтинг представляє собою "цілісний знімок перетину між цією трансформаційною технологією та вищими навчальними закладами".

Рейтинг обмежується тими університетами, що входять до першої сотні в чотирьох популярних світових рейтингах - THE, QS, Shanghai та US News.

Методологія базується на п'яти групах показників. Рейтинг охоплює курси, результати досліджень, пропозиції по блокчейну у кампусі (наприклад, студентські клуби та дослідницькі центри), результати працевлаштування, академічну репутацію та вартість, а також дає уявлення того, які установи найбільше інвестують у нову технологію.

У першу десятку входять:

1. National University of Singapore
2. Royal Melbourne Institute of Technology, Australia
3. University of California Berkeley, USA
4. University of Zurich, Switzerland
5. Massachusetts Institute of Technology, USA
6. Hong Kong Polytechnic University
7. University College London, UK
8. Tsinghua University, China
9. Chinese University of Hong Kong
10. ETH Zurich, Switzerland.


Докладніше на сайті CoinDesk >>> ( https://www.coindesk.com/learn/2021/10/04/the-top-universities-for-blockchain-by-coindesk-2021/ )
Огигінал новини «IREG Observatory: Опубліковно рейтинг ЗВО - Top Universities for Blockchain by CoinDesk 2021» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=7085&fbclid=IwAR0tblE0QQN7xi3YKo0ae3BkdROL9U3Ho8aJJg-honOFJvE9cxO7DU_vWwU
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php