Опубліковано QS EECA University Rankings 2021


Опубліковано чергове видання рейтингу вишів QS EECA University Rankings 2021 ( https://www.topuniversities.com/university-rankings/eeca-rankings/2021 )

25 українських ЗВО потрапили до рейтингу євразійських університетів QS World University Rankings.

Опубліковано QS EECA University Rankings 2021 ( /prog/data/upimages/qs-eeca-university-rankings-2021.JPG )


У цьогорічній версії рейтингу КНУ посів 33 місце серед 400 університетів Азербайджану, Білорусі, Боснії і Герцеговини, Болгарії, Вірменії, Грузії, Естонії, Казахстану, Киргизстану, Латвії, Литви, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччини, Словенії, Туреччини, Угорщини, України, Хорватії та Чехії.

КНУ є лідером серед 25 представлених у рейтингу українських ЗВО. До першої сотні кращих університетів регіону увійшли також Національний технічний університет України «Київський політехнічний університет імені Ігоря Сікорського», що посідає 66 місце, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна з 67 місцем та Національний університет «Львівська політехніка» з 98 місцем.

У цьогорічному рейтингу КНУ імені Шевченка покращив свої показники за показниками репутації серед роботодавців, кількістю публікацій на одного співробітника, часткою співробітників зі ступенем PhD, кількістю іноземних студентів та впливу університету в Інтернеті.

У цілому ж у рейтингу QS: EECA діяльність університетів оцінюється за 10 критеріями, що складають певну частку від загальної оцінки: академічна репутація (30 %), репутація серед роботодавців (20 %), співвідношення кількості науково-педагогічного складу і студентів (10 %), кількість публікацій на одного співробітника (10 %), міжнародні наукові зв'язки (10 %), вплив університету в Інтернеті (5 %), частка співробітників зі ступенем PhD (5 %), кількість цитувань на одну статтю (5 %), частка іноземних співробітників (2,5 %) і частка іноземних студентів (2,5 %).


За інформацією:
topuniversities.com,
univ.kiev.ua ( https://www.topuniversities.com/university-rankings/eeca-rankings/2021 )

Додатково:

Опубліковано QS EECA University Rankings 2020 ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=6230 )

QS University Rankings EECA 2019: В рейтингу поточного року представлено 18 українських ЗВО ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=5827 )Огигінал новини «Опубліковано QS EECA University Rankings 2021» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=6691
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php