УЦОЯО: З 25 травня до 9 червня включно - додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії ЗНО-2020


Міністерство освіти і науки України Наказом від 09.04.2020 № 487 ( https://ips.ligazakon.net/document/view/RE34656?an=1 ) розширило перелік категорій осіб, які можуть зареєструватися під час додаткового періоду реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Так, під час додаткового періоду можуть зареєструватися особи, які проживають (перебувають) на території, на якій у порядку, визначеному законодавством, встановлено карантин, режим надзвичайної ситуації або надзвичайного стану. Реєстрація можлива, якщо особи не зареєструвалися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання під час основного періоду реєстрації.

Відтак цьогоріч під час додаткового періоду реєстрації — із 25 травня до 9 червня включно — для участі в додатковій сесії ЗНО зможуть зареєструватися всі, хто не зміг зареєструватися протягом 3 лютого — 24 березня.
testportal.gov.ua ( https://testportal.gov.ua/zno-2020-dodatkovyj-period-reyestratsiyi/ )
Додатково:


МОН: Загальнонаціональний карантин продовжено до 22 травня. Навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=6473 )

Вчені НТУУ КПІ описали можливі фази подальшого розвитку коронавірусної інфекції ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=6472 )Огигінал новини «УЦОЯО: З 25 травня до 9 червня включно - додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії ЗНО-2020» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=6474
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php