НЕО в Україні: Розпочались конкурси програми ЕРАЗМУС+ на 2020 р.


Новини конкурсів Програми ЄС Еразмус+ 2020 р.

Нагадуємо що вже розпочались КОНКУРСИ ПРОГРАМИ ЕРАЗМУС+ на 2020 р., що триватимуть до січня, лютого, березня, квітня, жовтня 2020 р., відповідно за різними напрямами діяльності. Деталі оголошення про конкурс - за посиланням тут ( https://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/?qid=1572940260287&uri=OJ:JOC_2019_373_R_0006 ).

Оновлено Керівництво до програми Еразмус+ Programme Guide 2020 (1 версія 2020)- англійською мовою завантажити тут ( https://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/documents/erasmus-programme-guide-2020_en?fbclid=IwAR3t8F4H1qcHLG6dUKBrNwpkeUbypNaTu2BeQkQF38nicIoZ8wbQNEvvPSw ).

Попередня версія Керівництва переклад українською мовою ( http://erasmusplus.org.ua/images/phocadownload/documentation/ErasmusProgrammeGuide_2019-UA%20highlighted%202.pdf ) (2 версія 2019 р.) - нову версія буде оновлено в грудні.

- До Вашої уваги коротко про головне - Еразмус+ напрям вищої освіти: що, для чого, куди, кому, скільки, коли - завантажити тут ( https://eacea.ec.europa.eu/sites/eacea-site/files/a-en-erasmusinternational-he-2020.pdf ).

- Головне про можливості програми Еразмус+ для організацій ( http://erasmusplus.org.ua/images/phocadownload/documentation/Erasmus_2019.pdf ) з України

- Презентація міжнародного виміру Програми ( http://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/introduction-international-dimension-erasmus-plus_en ) від Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕАС, Брюссель)

- Відкриті можливості та статистика участі України в Програмі ERASMUS+ ELIGIBLE KEY ACTIONS
Запрошуємо ознайомитись з Робочою програмою Annual Work Programme - 2020 р. (англійською мовою)- тут ( http://erasmusplus.org.ua/images/phocadownload/documentation/EUkraine_results_KAs.pdf ).

Запрошуємо ознайомитись з Робочою програмою Annual Work Programme - 2020 р. (англійською мовою)- тут.

Додатково відкрито три конкурси: напрям КА3 - підтримка реформ, в яких країни-партнери програми Еразмус+ можуть виступати в ролі асоційованих партнерів, тобто мати користуватись розробленими матеріалами, мати ролі щодо розповсюдження інформації, та інші, проте не отримувати кошти ЄС. Знайдіть конкурс зі статусом відкритий OPEN - детальніше тут.

Можливості для участі всіх типів організацій, які працюють у сферах - освіти (середньої, професійно-технічної, вищої, освіти дорослих), професійної підготовки, молоді та спорту, а також для бізнесу і не тільки - відкриті в межах програми Еразмус+. До Вашої уваги участь України у всіх напрямах та галузях програми ЄС Еразмус+ за 2014-2019 рр. (коротко з прикладами проєктів) за посиланням тут (англ. і укр. мовами ( http://erasmusplus.org.ua/images/phocadownload/Project_base/Ukraine%20under%20Erasmus_13_Dec_2019_short.docx )).

Для участі в конкурсах необхідно зареєструвати організацію на порталі ЄС та мати PIC Code.

Новини конкурсів Програми ЄС Еразмус+ 2020 р.
П'ятниця, 20 грудня 2019
12347890Нагадуємо що вже розпочались КОНКУРСИ ПРОГРАМИ ЕРАЗМУС+ на 2020 р., що триватимуть до січня, лютого, березня, квітня, жовтня 2020 р., відповідно за різними напрямами діяльності. Деталі оголошення про конкурс - за посиланням тут.

Оновлено Керівництво до програми Еразмус+ Programme Guide 2020 (1 версія 2020)- англійською мовою завантажити тут.

Попередня версія Керівництва переклад українською мовою (2 версія 2019 р.) - нову версія буде оновлено в грудні.

До Вашої уваги коротко про головне - Еразмус+ напрям вищої освіти: що, для чого, куди, кому, скільки, коли - завантажити тут.

Головне про можливості програми Еразмус+ для організацій з України
Презентація міжнародного виміру Програми від Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕАС, Брюссель)
Відкриті можливості та статистика участі України в Програмі ERASMUS+ ELIGIBLE KEY ACTIONS
Запрошуємо ознайомитись з Робочою програмою Annual Work Programme - 2020 р. (англійською мовою)- тут.

Додатково відкрито три конкурси: напрям КА3 - підтримка реформ, в яких країни-партнери програми Еразмус+ можуть виступати в ролі асоційованих партнерів, тобто мати користуватись розробленими матеріалами, мати ролі щодо розповсюдження інформації, та інші, проте не отримувати кошти ЄС. Знайдіть конкурс зі статусом відкритий OPEN - детальніше тут.

Можливості для участі всіх типів організацій, які працюють у сферах - освіти (середньої, професійно-технічної, вищої, освіти дорослих), професійної підготовки, молоді та спорту, а також для бізнесу і не тільки - відкриті в межах програми Еразмус+. До Вашої уваги участь України у всіх напрямах та галузях програми ЄС Еразмус+ за 2014-2019 рр. (коротко з прикладами проєктів) за посиланням тут (англ. і укр. мовами).

Для участі в конкурсах необхідно зареєструвати організацію на порталі ЄС та мати PIC Code.

Як зареєструвати організацію та подати проектну заявку - кроки та документи тут (укр. мовою) ( http://erasmusplus.org.ua/images/phocadownload/infodays/Participant_portal_mainsteps_Nov2018.pdf ).

- Про всі можливості програми Еразмус+ для підготовки до участі в заході - тут ( http://erasmusplus.org.ua/images/phocadownload/documentation/Erasmus_2019.pdf )

- Про важливі документи, розвиток вищої освіти, можливості програми, статистика - двома мовами з гіперпосиланнями - тут ( http://erasmusplus.org.ua/images/phocadownload/documentation/EUkraine_results_KAs2019.pdf )


Загальна презентація всіх напрямів програми ЄС Еразмус+ для України - за посиланням тут ( http://erasmusplus.org.ua/images/phocadownload/infodays/ErasmusOct_2019.pdf ).

Коротко про вплив програми Еразмус+ англ.мовою - тут ( file:///C:/Users/Svetlana/Downloads/erasmus_plus_factsheet_impact_study_result_2019_version_final%20(1).pdf ).

Деталі про конкурси для централізованих конкурсів: Проєкти Спільних магістерських програм Еразмус Мундус; Розвиток потенціалу вищої освіти, Жан Моне, Розвиток потенціалу молоді, Альянси знань, Спорт - на сайті ЕАСЕА за посиланням тут та для децентралізованих конкурсів: Міжнародна кредитна мобільність, Стратегічні партнерства з освіти та молоді, Мобільність молоді - на сайтах Національних агентств Еразмус+ тут.

За результатами звернення України до ЄС отримано окреме вікно фінансування для України на конкурси програми Еразмус+ 2019-2020 рр. на напрями КА1: Міжнародна кредитна мобільність (2,5 млн. євро), КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти (2 млн. євро) і Жан Моне (0,5 млн. євро). Повідомляйте своїх партнерів про збільшення фінансування, особливо на проєкти з Міжнародної академічної мобільності.

Запрошуємо приєднуватись до спільноти Еразмус+ та звертатись за безкоштовними консультаціями до команди НЕО в Україні за контактами тут ( http://erasmusplus.org.ua/kontakty.html ).erasmusplus.org.ua ( http://erasmusplus.org.ua/novyny.html )Огигінал новини «НЕО в Україні: Розпочались конкурси програми ЕРАЗМУС+ на 2020 р.» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=6300&id=2872
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php