УЦОЯО: Реєстрація для участі в пробному ЗНО триватиме з 3 по 24 січня 2020 року


Регіональні центри оцінювання якості освіти визначили вартість проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Вартість послуги залежить від витрат, пов’язаних з друком і комплектуванням тестових матеріалів, транспортних витрат (доставка матеріалів, послуги спецзв’язку), оплати праці працівникам, залученим до організації та проведення пробного ЗНО, тому ціна проведення одного пробного тестування дещо різниться в регіональних центрах.

УЦОЯО: Реєстрація для участі в пробному ЗНО триватиме з 3 по 24 січня 2020 року ( /prog/data/upimages/cina-provedennya-odnogo-probnogo-2020.jpg )


Нагадаємо, реєстрація для участі в пробному ЗНО триватиме з 3 по 24 січня 2020 року. Кожен охочий зможе зареєструватися для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні на сайті відповідного регіонального ( http://testportal.gov.ua/regions/ ) центру оцінювання якості освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 28 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Докладніше у розділі «Пробне ЗНО» ( http://testportal.gov.ua/probzno/ ).

testportal.gov.ua ( http://testportal.gov.ua/2019/12/12/yaka-vartist-probnogo-zno/ )

Додатково:

УЦОЯО: На що варто зважати, готуючись до ЗНО-2020 ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=6257 )Огигінал новини «УЦОЯО: Реєстрація для участі в пробному ЗНО триватиме з 3 по 24 січня 2020 року» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=6298&id=2872
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php