ЖНАЕУ – учасник конференції «Аерокосмічні технології в Україні: проблеми та перспективи»


У Національному центрі управління та випробувань космічних засобів протягом 12–13 вересня відбулася ІІІ науково-практична конференція «Аерокосмічні технології в Україні: проблеми та перспективи», у роботі якої взяли участь близько 100 вчених і фахівців космічної галузі України.

Конференцію відвідали ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, завідувач кафедри комп’ютерних технологій і моделювання систем Юрій Бродський та доцент кафедри комп’ютерних технологій і моделювання систем Павло Топольницький.

Основні напрямки роботи конференції:

- сучасні та перспективні космічні системи: дистанційне зондування Землі, зв’язок і навігація, підходи до побудови космічних систем, технології створення та управління КА;
- моніторинг штучних та природних космічних об’єктів, фундаментальні і прикладні космічні дослідження;
- розвиток системи функціональних доповнень GNSS-мереж для точного позиціювання та навігації;
- інноваційний потенціал космічних досліджень в Україні;
- розвиток систем та засобів контролю космічного простору в Україні;

Учасники заходу підтримали створення Регіонального космічного центру «Полісся» на базі ЖНАЕУ, а також запропоновані шляхи підвищення ефективності його функціонування.

У рамках зібрання було визначено напрямки співробітництва Центру з підприємствами та установами космічної галузі України.
Огигінал новини «ЖНАЕУ – учасник конференції «Аерокосмічні технології в Україні: проблеми та перспективи»» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=6188
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php