Global Innovation Index 2019: Україна в Глобальному інноваційному індексі на 47 місці


Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ) повідомляє про оприлюднення щорічного звіту Global Innovation Index 2019, в якому порівнюється інноваційна діяльність 129 країн та економік світу.

У звіті 2019 року найбільш інноваційною країною визнано Швейцарію, за нею йдуть США, Нідерланди та Велика Британія. Україна в Глобальному інноваційному індексі 2019 року посідає 47 місце, увійшовши до ТОП-3 країн економічної групи lower-middle income.

Головною темою Global Innovation Index 2019 року Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ) було обрано трансформацію сфери послуг охорони здоров'я. Пропонуємо до перегляду відео, де перераховані десять галузей, в яких назріли зміни в формі нових продуктів і методик. Інформацію подано відповідно до розділу Global Innovation Index 2019, підготовленого Національним інститутом охорони здоров'я Сполучених Штатів Америки (National Institutes of Health, NIH) (відео) :
Завантажити Global Innovation Index 2019:
Огигінал новини «Global Innovation Index 2019: Україна в Глобальному інноваційному індексі на 47 місці» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=6151
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php