Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії


На платформі Prometheus ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3611 ) стартували безкоштовні курси підготовки до ЗНО з української мови, математики та історії. Зареєструватись та пройти навчання можуть усі охочі.

Курси підготовки до ЗНО були запущені спільно з Міністерство освіти і науки. В них представлено повний цикл безкоштовних онлайн-курсів з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики, української мови і літератури та історії України.

Дані курси відповідають державній програмі зовнішнього незалежного оцінювання та містять необхідні матеріали, які доступні для всіх.

Курс “Українська мова та література. Підготовка до ЗНО“

Курс «Українська мова та література. Підготовка до ЗНО» покликаний допомогти всім охочим вступникам поглибити та закріпити набуті знання із шкільного курсу української мови та літератури. Цей курс розрахований не на вивчення української мови та літератури як такої, а на допомогу вам саме у підготовці до ЗНО. Він містить необхідні для підготовки відомості, теми та матеріали.

Дізнатися більше >>> ( https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:ZNO+UKR101+2017_T1/about )


Курс “Історія України. Повний курс підготовки до ЗНО“

Цей курс стане у пригоді всім, хто прагне закріпити набуті знання шкільної програми з історії України та підготуватись до ЗНО й ДПА. Курс розбито на теми, які відповідають програмі ЗНО та охоплюють історію України від заселення території до подій сучасності.

Дізнатися більше >>> ( https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:ZNO+HISTORY101+2017_T1/about )


Курс “Математика. Підготовка до ЗНО“

Цей онлайн-курс «Математика. Підготовка до ЗНО» покликаний закріпити знання з базового шкільного курсу математики. Завдяки послідовному викладанню тем слухачі зможуть самостійно підготуватися до успішного складання ЗНО та ДПА. Особливо корисним він буде мешканцям тимчасово окупованої території Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей.

Дізнатися більше >>> ( https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:ZNO+MATH101+2017_T1/about )

За інформацією:
prometheus.org.ua ( https://prometheus.org.ua/zno/ ),
vn.20minut.ua ( https://vn.20minut.ua/Osvita/prometheus-zapustiv-kursi-pidgotovki-do-zno-yaki-predmeti-uviyshli-ta--10806897.html )

Додатково:

Prometheus запускає пілотний проект змішаного навчання в 4-х українських ВНЗ ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4915 )

Prometheus і Державна служба зайнятості уклали угоду про навчання клієнтів та співробітників ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4900 )

Отчет Class Central: "МООС В ЦИФРАХ: 2018 ГОД" ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=5941 )Огигінал новини «Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=5959
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php