У Міністерстві юстиції німецьким студентам розповіли про особливості реформи державного управління в Україні


ДО МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ В МЕЖАХ НАВЧАЛЬНОГО ВІЗИТУ ЗАВІТАЛИ СТУДЕНТИ З НІМЕЧЧИНИ


До Міністерства юстиції в межах 5-денного навчального візиту завітали студенти Німецького Федерального Університету прикладних наук державного управління (German Federal University of Applied Sciences for Public Administration in Bruhl).

Під час зустрічі студентів з керівниками та експертами Директоратів Мін’юсту були обговорені питання процесу реалізації ініціатив Міністерства юстиції з метою втілення ключових реформ Уряду.

Зокрема, своїм професійним досвідом з німецькими студентами поділились Генеральний директор Директорату стратегічного планування та євроінтеграції Юлія Зайченко та Генеральний директор Директорату правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних інститутів Ілля Черногоренко.

Державні експерти Директоратів розповіли студентам про особливості роботи в Міністерстві юстиції, реалізацію євроінтеграційних ініціатив та особливості реформи державного управляння в Україні.


Фотоматеріали за посиланням: https://minjust.gov.ua/galleries/zustrich-zi-studentami-nimetskogo-federalnogo-universitetu-prikladnih-nauk-derjavnogo-upravlinnya-kiiv-7-listopada-2018-rokuЗа інформацією:
minjust.gov.ua ( https://minjust.gov.ua/news/ministry/do-ministerstva-yustitsii-v-mejah-navchalnogo-vizitu-zavitali-studenti-z-nimechchini )

Додатково:

Владислав Власюк: "У сфері правової освіти спільно з МОН було досягнено підняття порогового балу для вступників за напрямком «Право» до 130" ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=5807 )

Мінюст: Коли роботодавець може знищити персональні дані звільненого працівника? ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2934 )Огигінал новини «У Міністерстві юстиції німецьким студентам розповіли про особливості реформи державного управління в Україні» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=5831
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php