В Україні почнуть ще 6 проектів за програмою ЄС Erasmus+, до яких долучаться 26 університетів та МОН


З жовтня 2018 року до січня 2019-го в Україні почнуть реалізовувати 6 проектів-переможців європейської програми Erasmus+: Розвиток потенціалу вищої освіти. Серед виконавців проектів - Міністерство освіти і науки України, 26 вишів, 3 громадські організації та 2 підприємства.Проекти українських дослідників зосереджені на модернізації освітніх програм у сфері інженерії для транспортних послуг, магістерських програмах для майбутніх суддів, прокурорів чи слідчих, журналістиці, розвитку компетентностей тощо.

Деякі учасники від України реалізовуватимуть кілька проектів за цим напрямом одночасно. Наприклад, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича є одним із партнерів у 3 проектах. Міністерство освіти і науки України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Сумський державний університет та Львівський національний університет імені Івана Франка - у 2 проектах.

До проектних команд також входять партнери з 20 країн світу - Австрії, Хорватії, Чехії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Ірландії, Латвії та Литви, Нідерландів, Іспанії, Великобританії, Швеції та Румунії та інших.
міжнародна співпраця вища освіта
Надрукувати

Загалом у програмі перемогу одержали 147 проектів. Загальна сума гранту проеОгигінал новини «В Україні почнуть ще 6 проектів за програмою ЄС Erasmus+, до яких долучаться 26 університетів та МОН» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=5740
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php