Підбито підсумки додаткового конкурсу з відбору представників та експертів від України до програмних комітетів «Горизонт 2020»


У МОН відбулося засідання Комісії з відбору представників та експертів до комітетів, відповідальних за моніторинг виконання Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020».Комісія прийняла рішення про відбір представників та експертів до таких програмних комітетів:

Програмний комітет «Малі та середні підприємства. Доступ до фінансових ризиків»:

Коломієць Валерій Миколайович, старший партнер з адаптації законодавства у проекті ЄС «Association4U» – представник;

Красовська Ольга Володимирівна, провідний науковий співробітник/координатор проектів Інституту економічних досліджень та політичних консультацій – представник;

Драбик Олександра Осипівна, директор консалтингового агентства «ЛД БІЗНЕС КОНСАЛТИНГ» – експерт;
наука міжнародна співпраця Горизонт 2020

Ховрак Інна Вікторівна, доцент кафедри фінансів і кредиту Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського – експерт.

Програмний комітет «Розумний, екологічно чистий та інтегрований транспорт»:

Пересада Сергій Михайлович, завідувач кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – експерт.

Програмний комітет «Клімат, навколишнє середовище, ефективне використання ресурсів і сировини»:

Галущенко Олександр Миколайович, радник Українського гідрометеорологічного центру – експерт.

Програмний комітет «Безпечні суспільства – захист свободи і безпеки Європи та її громадян»:

Маляренко Тетяна Анатоліївна, професор кафедри міжнародної журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» – представник.

Програмний комітет «Стратегічна конфігурація»:

Макаренко Олена Леонідівна, виконуюча обов’язки завідувача сектору міжнародних програм ЄС з досліджень та інновацій управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України – експерт.

Наразі готується проект відповідного акту Кабінету Міністрів України про призначення обраних за результатами всіх конкурсів представників та експертів до комітетів, відповідальних за моніторинг виконання Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

Результати попередній конкурсів можна переглянути за цими посиланнями:

https://goo.gl/UkGVnp

https://goo.gl/WM3wGjОгигінал новини «Підбито підсумки додаткового конкурсу з відбору представників та експертів від України до програмних комітетів «Горизонт 2020»» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=5562
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php