Відкрито набір на програми Erasmus+ 2018 року


Розпочато прийом заявок на програми академічної мобільності в рамках Erasmus+ 2018 рік. Європейська Комісія опублікувала довідник ( https://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/programme-guide_en ) з переліком програм які будуть доступні у 2018 році та інформацією про те, як на них подавати документи.

Традиційно Erasmus+ підтримує різнобічні ініціативи повязані з освітою (у тому числі магістратура, академічні обміни, післядипломна освіта, докторантура) і підготовкою кадрів, молодіжною політикою та спортом.
Особливу увагу буде приділено проектам соціальної інтеграції: робота з біженцями та профілактика радикалізму - цей напрям має особливу підтримку третій рік поспіль.

Цього року бюджет Erasmus + склав рекордні 2,2 млрд євро, збільшившись на 8% у порівнянні з минулим роком.


Перейти на сайт ec.europa.eu ( https://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/programme-guide_en )
За інформацією:
ec.europa.eu ( https://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/programme-guide_en ),
euro-pulse.ru ( https://euro-pulse.ru/news/otkryit-nabor-na-programmyi-erasmus-2018-goda )


Додатково:

ЮНЕСКО: Методическое пособие по предотвращению насильственного экстремизма ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=5009 )

Глобальный гуманитарный кризис ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4743 )Огигінал новини «Відкрито набір на програми Erasmus+ 2018 року» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=5438
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php