МОН: Оголошено вакансії до офісу дерегуляції в освіті


Міністерство освіти і науки спільно з проектом «Експертна підтримка врядування та економічного росту» (EDGE) започатковують офіс дерегуляції в освіті. У ньому проводитимуть аудит документообігу в системі загальної середньої освіти, нормативної бази, що регулює функціонування шкіл та документації, а також визначає організацію навчального простору у школах.

Мета проекту – зменшити бюрократичний тиск на школи, педагогічних працівників та сформувати сприятливе для дитини середовища навчальних закладів.

Оголошено наступні вакансії до офісу дерегуляції в освіті:

1. Проектний менеджер (детальніше - http://edge.in.ua/115-project-manager.html)

2. Консультант з питань документообігу в загальній середній освіті (детальніше - http://edge.in.ua/112-school-reporting-consultant.html)

3. Радник з правових питань (детальніше - http://edge.in.ua/114-legal-advisor.html)

4. Експерт з питань влаштування шкільного простору (детальніше - http://edge.in.ua/113-the-school-environment-public-health-expert.html)

Прохання CV надсилати на адресу: prsm@fsr.org.ua

Заявки приймаються до 15 вересня 2017 р.


mon.gov.ua ( http://mon.gov.ua/usi-novivni/povidomlennya/2017/09/11/ogolosheno-vakansiyi-do-ofisu-deregulyacziyi-v-osviti/ )

Додатково:

ОСВІТА МАЙБУТНЬОГО. ЯКІ НАВИЧКИ ПОВИННА ПРИЩЕПЛЮВАТИ УКРАЇНСЬКА ШКОЛА? ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=5361 )Огигінал новини «МОН: Оголошено вакансії до офісу дерегуляції в освіті» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=5366
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php