Стартап Школа Національного університету біоресурсів і природокористування України запрошує


У зв’язку з початком роботи Стартап Школи НУБіП ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=17&id=294 ) України запрошуємо:

- студентів, аспірантів, науковців, винахідників, в яких є (чи з’являться в процесі навчання) інноваційні ідеї, що згодом переростуть в успішний бізнес;

- фірми-партнери, інвесторів, бізнес-ангелів, які інвестують в Стартап Школу НУБіП України; стартап-проекти, створювані випускниками Стартап Школи і отримують доступ до бази інноваційних ідей і проектів, що створюються випускниками Стартап Шкіл; можливість впливати на вибір і коректування відібраних для себе стартапів на будь-якій стадії їх розвитку; визнання своєї фірми завдяки участі у інноваційних проектах, спрямованих на розвиток інноваційної економіки в аграрному секторі.


Програма навчання включає два блоки:

— «Вступ до інноваційного бізнесу»
(жовтень-грудень 2017 р.);

— «Організація стартапу»
(лютий-квітень 2018 р.).


Кожна запропонована учасником Стартап Школи ідея може бути відібрана фірмою-партнером, інвестором чи бізнес-ангелами для її реалізації повністю чи частково. Кількість таких не обмежується. Таким чином, кожен має шанс вписати своє ім’я в історію бізнес-винахідників.

Втілювати проекти або ж навчити слухачів їх створювати буде ціла команда стартап школи: видатні дослідники університету, міжнародні та вітчизняні тренери, успішні підприємці.

Завершальним етапом школи стане змагання стартапів у НУБіП України, участь у фестивалі інноваційних проектів та інших конкурсах.

Тож запрошуємо всіх охочих у наше інноваційне середовище.


Для участі у роботі Стартап Школи університету та отриманні додаткової інформації звертайтеся на кафедру менеджменту інноваційної діяльності (навчальний корпус № 10, кімн. 210, 211, 212 або за телефоном (044) 527-86-58, е-mail кафедри: Innovnubip@gmail.com).

Не пропустіть унікальну можливість реалізувати свої ідеї!


Дати проведення навчання будуть повідомленні додатково.


Форма заявки.docx ( https://nubip.edu.ua/sites/default/files/forma_zayavki.docx ) (docx, 13.04 КБ)


Докладніше на сайті Національного університету біоресурсів і природокористування України >>> ( https://nubip.edu.ua/node/36012 )nubip.edu.ua ( https://nubip.edu.ua/node/36012 )

Додатково:

Стартап-школу «Sikorsky Challenge» відкрили у ВНТУ ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=5014 )

На Sikorsky Challenge 2015 прошедшем в НТУУ "КПИ" - украинские стартапы привлекли $26 млн ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4372 )Огигінал новини «Стартап Школа Національного університету біоресурсів і природокористування України запрошує» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=5364
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php