Українські старшокласники здобули «золото» та «срібло» на Міжнародній олімпіаді з інформатики


Українські старшокласники привезли одне «золото» та дві срібні нагороди з Міжнародної олімпіади з інформатики, що відбулась в Ірані.Золоту медаль вдалось вибороти учню 11 класу навчально-виховного комплексу «Голованівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка – гімназія» (Кіровоградщина) Антону Ципко.

А одинадцятикласник Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Станіслав Томаш повертається додому зі «сріблом». Таку ж нагороду отримав і учень 10 класу Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Ілля Коваль.

Цьогоріч Міжнародна олімпіада з інформатики проходила у місті Тегеран (Іран) з 27 липня до 4 серпня. На ній змагались 318 учасників із 84-х країн світу.

Нагадуємо, що українські школярі у липні вже ставали призерами інших міжнародних олімпіад. На змаганнях з хімії, математики і фізики вони вибороли 14 медалей, а з біології - 4. Попереду у них ще 3 олімпіади – з географії, астрономії та екології, які пройдуть у серпні-листопаді.

Довідково: Міжнародна олімпіада з інформатики стартувала ще 1989 року. Представники України у ній беруть участь протягом 25 років. За цей час українські школярі здобули 8 золотих, 24 срібні та 44 бронзові нагороди.Огигінал новини «Українські старшокласники здобули «золото» та «срібло» на Міжнародній олімпіаді з інформатики» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=5321
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php