Оприлюднено правильні відповіді до завдань з російської мови


Оприлюднено правильні відповіді до завдань з російської мови та схему оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддюУ розділі «Визначення результатів ЗНО» розміщено таблицю правильних відповідей до завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання ( /prog/data/attach/4771/vidpovidi-do-zavdan-sertifikaciinoyi-roboti-z-rosiiskoyi-movi.pdf ) та схему оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (власного висловлення) 2016 року з російської мови ( /prog/data/attach/4771/sxema-ocinyuvannya-zavdannya-vidkritoyi-formi-z-rozgornutoyu-vidpoviddyu-vlasnogo-vislovlennya.pdf ).

Звертаємо вашу увагу, що правильне виконання різних типів завдань сертифікаційної роботи оцінюється по-різному:

завдання з вибором однієї правильної відповіді (№1–36, 43–50) оцінюється в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано;

завдання на встановлення відповідності (№37–42) оцінюється в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної «логічної пари» або відповіді на завдання не надано;

завдання з розгорнутою відповіддю оцінюється від 0 до 20 балів за критеріями змісту та мовного оформлення:

Теза: 0, 1 або 2 бали.
Аргументи: 0, 1 або 2 бали.

3а. Приклад із літератури чи інших видів мистецтва: 0, 1 або 2 бали.

3б. Приклад, що є історичним фактом або випадком із життя: 0, 1 або 2 бали.

Логічність, послідовність: 0, 1 або 2 бали.
Висновок: 0, 1 або 2 бали.

6а. Орфографія та пунктуація: 0, 1, 2, 3 або 4 бали.

6б. Лексика, граматика та стилістика: 0, 1, 2, 3 або 4 бали.

Роботу, що не відповідає темі власного висловлення, буде оцінено в 0 балів. Роботу обсягом до 100 слів буде оцінено в 0 балів. Критерії оцінювання завдань з розгорнутою відповіддю з російської мови розміщено в розділі «Підготовка до ЗНО».

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з російської мови – 88.

До 18 червня відбудеться засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порогу «склав/не склав» з російської мови. Результати тестування з російської мови будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання, що створені на сайті Українського центру.

Оновлення. В розділі «Визначення результатів ЗНО» додаємо Схему оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (власного висловлення) з російської мови, ухвалену 06 червня 2016 р. на засіданні предметної фахової комісії з російської мови при Українському центрі оцінювання якості освіти.Додатково:

Рейтинг вищих навчальних закладів «Топ-200 Україна» — 2015/2016 рік ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4757 )

Відбулося ЗНО з російської мови ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4768 )

Завершено перевірку сертифікаційних робіт учасників ЗНО з української мови і літератури, математики та історії України ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4755 )Приєднані файли:Огигінал новини «Оприлюднено правильні відповіді до завдань з російської мови» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4771
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php