В Українському дитячому центрі «Молода гвардія» започатковано «Школу прав дитини»


Її урочисте відкриття відбулося напередодні Всесвітнього дня дитини, який відзначається в усьому світі щороку 20 листопада. Саме цього дня понад двадцять років тому було прийнято один із найважливіших міжнародних документів, який визначив основні права дитини, – Конвенцію ООН про права дитини.

Заняття у школі проходять у формі інтерактивних тренінгів для дітей. Допомагають дітям оволодіти знаннями про права людини представники Всеукраїнського громадського центру «Волонтер», Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Офісу ОБСЄ в Україні.

У перший день занять діти отримали знання щодо прав людини та механізмів їх захисту, ознайомилися з аспектами міжнародного та вітчизняного законодавства з питань захисту прав дитини. Крім того, діти були ознайомлені з діяльністю Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

У подальшому діти ознайомляться з механізмами захисту прав дитини та протидії насильству і жорстокому поводженню.

Отримані знання діти закріплюватимуть під час гри «Брейн ринг» .

Школу відкрито в рамках реалізації проекту «Удосконалення юридичної освіти та розвиток освіти з прав людини в Україні» у співпраці Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Координатора проектів ОБСЄ в Україні.


ombudsman.gov.ua ( http://www.ombudsman.gov.ua/ua/all-news/all-activity/201115-me-v-ukraiinskomu-dityachomu-tsentri-moloda-gvardiya-m-odesa-zapochatkova/ )Додатково:

Предотвращение насилия в школе: пособие UNESCO для учителей ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3595 )

З нового навчального року у школах Буковини запровадять молитви на лінійках ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3400 )

ОБСЄ і ДСНС України запустили просвітницький веб-портал безпеки для школярів ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3375 )

Как рассказать детям о войне? ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3256 )Огигінал новини «В Українському дитячому центрі «Молода гвардія» започатковано «Школу прав дитини»» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=4434
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php