US News: Глобальні репутаційні передовики та регіональні відстаючі


У своєму останньому рейтингу кращих світових університетів видання US News запровадило новий підхід у галузі репутаційних досліджень.

Цього разу дослідження репутації було розділене на дві складові, регіональну та глобальну, при цьому кожен параметр отримав ваговий коефіцієнт 12,5 відсотка.

Роберт Морс, аналітик стратегічних даних для US News, опублікував порівняльний аналіз діяльності університетів у цій сфері на регіональному та глобальному рівні і опублікував списки передовиків та відстаючих.

Передовиками є ті університети, які демонструють кращі успіхи на глобальному, а не на регіональному рівні.

Кращим університетом у цій категорії став Массачусетський Університет Уорчестер, який посідає 588 сходинку у відповідності із результатами регіональних репутаційних досліджень, проте знаходиться на 306-му місці у глобальному репутаційному рейтингу.

До першої п'ятірки передовиків увійшли:

Массачусетський Університет Уорчестер, США
Лондонська школа гігієни і тропічної медицини, Великобританія
Клініка Майо, США
Університет Манітоби, Канада
Гвельфський університет, Канада.

Серед репутаційних передовиків, які успішно позиціонують себе на світовій арені багато університетів із Сполучених Штатів, Канади та Великобританії. Серед них є такі медичні навчальні заклади, як Медична школа Ікан на горі Синай та Науковий центр охорони здоров’я Техаського Університету у Х'юстоні.

Відстаючими є ті університети, які мають сильну регіональну репутацію, але не змогли набути глобальний популярності.

До першої п'ятірки відстаючих увійшли:

Університет Квазулу-Натал, Південна Африка
Державний університет Ріо-де-Жанейро, Бразилія
Університет Південної Австралії
Університет Дікін, Австралія
Університет Тасманії, Австралія.

До переліку країн з великою кількістю відстаючих увійшли Бразилія, Південна Африка, Австралія і Нова Зеландія.

Докладніше на сайті US News: Education ( http://www.usnews.com/education/blogs/college-rankings-blog/2015/02/05/global-universities-reputations-vary-greatly-internationally-regionally )


За інформацією: ireg-observatory.org ( http://ireg-observatory.org/en/index.php/258-variations-in-regional-and-global-reputations )
Переклад:
Михайленко Ігор ( http://euroosvita.net/index.php/?category=46&id=1613 ) /Оксана Бурдик
для euroosvita.net ( http://www.euroosvita.net/?category=8&id=225 )
Додатково:

Рейтинг US News: Які американські коледжі та університети найбільш ефективні? ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3816 )

Рейтинг Bloomberg: Корея, Японія і Німеччина – інноваційні світові лідери, Україна у категорії вища освіта - п’ята ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3858 )

Украинские ВУЗы вошли в «экологический» рейтинг мировых университетов ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3833 )

Карта мировых стартапов: более 67 000 проектов, включая 400 украинских ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3792 )

Чотири українських ВНЗ у ТОП-100 кращих вишів світу з алгоритмічного програмування за версією TopCoder ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3541 )

Інформацію про 10 кращих ВНЗ України в рейтингу «ТОП-200 УКРАЇНА - 2014» представлено на сайті IREG OBSERVATORY ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3291 )Огигінал новини «US News: Глобальні репутаційні передовики та регіональні відстаючі» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3871
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php