Безкоштовні підручники у 2015 році друкуватимуть для дітей соціально вразливих категорій


15 січня в МОН заступник Міністра Павло Полянський провів робочу нараду щодо видруку підручників в рамках Закону України «Про бюджет України на 2015 рік ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3783 )».

Павло Полянський зазначив, що цим та низкою інших законодавчих актів передбачено забезпечення безкоштовними підручниками учнів соціально вразливих категорій: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю та дітей із малозабезпечених родин.

Як відомо, цьогоріч передбачено видрук нових підручників для учнів 4-х та 7-х класів. Саме для цих класів зараз триває конкурсний відбір нових підручників на основі електронного репозитарію.

Окрім того, Міністерство має розробити порядок фінансування видруку підручників для національних меншин. Також подальшого обговорення за участю представників Асоціації книговидавців потребує питання видруку підручників для всіх інших учнів.


mon.gov.ua ( http://www.mon.gov.ua/ua/news/42723-bezkoshtovni-pidruchniki-u-2015-rotsi-drukuvatimut-dlya-ditey-sotsialno-vrazlivih-kategoriy )


Додатково:

Основні ризики п. 9 Прикінцевих положень Закону України «Про державний бюджет України на 2015 рік» ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3806 )

Чорнобильців 4 категорії та дітей-чорнобильців позбавили низки законодавчих пільг ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3797 )

В Україні 1 січня вступив в силу закон про навчання дітей-інвалідів в загальноосвітніх школах ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3786 )

Про внесення змін і визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3776 )

Лучшие школы в мире — Загадки финской школы ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3793 )Огигінал новини «Безкоштовні підручники у 2015 році друкуватимуть для дітей соціально вразливих категорій» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3810
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php