НІП України: Грантові схеми для розширення участі представників країн Центральної Азії та Східної Європи


Грантові схеми для розширення участі представників країн Центральної Азії та Східної Європи в інформаційних днях ЄС

Грантова схема надає фінансову підтримку дослідникам з країн Східної Європи і Центральної Азії для участі в інформаційних днях, що відбуваються у країнах - членах ЄС та асоційованих країнах, та які присвячені програмі Горизонт 2020.

В рамках проектів IncoNet EaP та IncoNet CA було розроблено грантову схему для розширення участі представників країн Центральної Азії та Східної Європи в інформаційних заходах ЄС з тематикою, орієнтованою на пріоритетні напрями програми Горизонт 2020. Такі заходи представляють собою основу для встановлення тісних контактів, надають змогу знайти європейський консорціум для співробітництва, а також заявити про себе і свою дослідну організацію.

Тематичними пріоритетами конкурсу проектних пропозицій є три суспільні виклики, а саме:

- Здоров’я;
- Енергетика;
- Зміни клімату.

Типи заходів, які проводяться: зустрічі для налагодження контактів, інформаційні дні, організовані Європейською комісією, великі міжнародні заходи, організовані іншими європейськими мережами співпраці (наприклад, Мережа європейських підприємств).

Список заходів можна переглянути за наступною адресою:
http://www.increast.eu/en/1673.php ( http://www.increast.eu/en/1673.php ).

Однак, дослідники - кандидати можуть самостійно обрати вид інформаційного заходу, який відповідає вищезазначеній тематиці та участь у якому буде доцільно обґрунтовано.

Заявки прийматимуться до 31 січня 2015 року.

До участі у конкурсі запрошуються дослідники за вищевказаними пріоритетами, з науковим ступенем або принаймні 3 роками основної дослідної роботи, знанням англійської мови, деяким міжнародним досвідом (наявні міжнародні контакти, участь у подібних заходах, тощо).

Особливо заохочуються до участі науковці - початківці та науковці - жінки.

У кожній країні - учасниці затверджується близько 6 - 9 проектів з бюджетом 2 - 3 тис євро.
Гранти покривають фінансову складову участі дослідника в семінарах: квитки, віза, вартість участі.
Форма - заявка учасника та інформація щодо надання гранту для заявників знаходяться за адресою: http://www.increast.eu/en/1673.php ( http://www.increast.eu/en/1673.php ).

Критерії оцінки проектних пропозицій включають в себе наукову перевагу проекту, володіння англійською мовою та, можливо, участь у національних або міжнародних мережах. Відбір проектних заявок здійснюють місцеві партнери за підтримки та узгодженням з координатором.

Детальна інформація:
http://www.increast.eu/en/1673.php ( http://www.increast.eu/en/1673.php )
У разі виникнення питань звертайтесь до Національного інформаційного центру зі співробітництва з ЄС у сфері науки і технологій
Адреса: офіс 801, вул. Горького 180, м.Київ, 03680
Телефон: +38 (044) 529 0332
Е-mail: post@fp6-nip.kiev.ua
Веб: www.fp7-ncp.kiev.ua


fp6-nip.kiev.ua ( http://www.fp6-nip.kiev.ua/index.php/uk/page-5/page-25/page-209/ )Додатково:

НІП України: Щодо реєстрації учасників програми «Горизонт 2020» ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3525 )

НІП України: Нові конкурси Горизонт 2020 (жовтень 2014) ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3628 )Огигінал новини «НІП України: Грантові схеми для розширення участі представників країн Центральної Азії та Східної Європи» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3693
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php