Щодо своєчасного внесення до Єдиної державної електронної бази з питань освіти даних студентських (учнівських) квитків


Лист МОН України від 05.06.2014 №1/9-293 "Щодо своєчасного внесення до Єдиної державної бази з питань освіти даних студентських (учнівських) квитків


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Державне підприємство "Інфоресурс"

Керівникам вищих та
професійно-технічних
навчальних закладів
Щодо своєчасного внесення до Єдиної державної електронної бази з питань освіти даних студентських (учнівських) квитків

Міністерство вкотре звертає увагу на набрання 1 липня 2014 року чинності постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2013 р. № 784 «Про внесення змін до пункту 6 Порядку надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному і залізничному транспорті територією України» відповідно до якої студентами та учнями набувається право придбавати квитки за половину їх вартості для проїзду загальних, плацкартних вагонах, вагонах другого та третього класу всіх категорій поїздів приміського та міжміського сполучення і всіх вагонах регіональних поїздів виключно за умови, якщо статус студента (учня) підтверджується відомостями про такого студента (учня), що містяться у Єдиній державній електронній базі з питань освіти (далі - Єдина база).

Незважаючи на листи Міністерства освіти і науки України від 05.08.2013 № 1/9-529, від 19.08.2013 № 1/9-556 та від 16.10.2013 № 1/9-724, наказ Міністерства освіти і науки від 13.12.2013 № 1765 «Щодо внесення даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти студентських (учнівських) квитків», наказ Міністерства освіти і науки від 25.10.2013 № 1474 «Про затвердження Положення про студентські (учнівські) квитки державного зразка», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 31 грудня 2013 р. за № 2245/24777, наказ Міністерства освіти і науки від 12.05.2014 № 571 «Щодо внесення даних студентських (учнівських) квитків до Єдиної державної електронної бази з питань освіти», значна кількість вищих та професійно-технічних навчальних закладів до цього часу не забезпечили внесення до Єдиної бази даних студентських (учнівських) квитків.

З дати набрання чинності зазначеної постанови Уряду студенти (учні), відомості студентських (учнівських) квитків яких будуть відсутні у Єдиній базі або внесені до Єдиної бази некоректно, не матимуть можливості реалізувати право на пільговий проїзд у залізничному транспорті.

Враховуючи викладене, вчергове звертаю увагу на необхідності термінового внесення даних щодо всіх дійсних студентських (учнівських) квитків до Єдиної бази.

Наголошую на персональній відповідальності керівників вищих та професійно-технічних навчальних закладів за несвоєчасне внесення достовірних даних щодо студентських (учнівських) квитків до Єдиної бази.


Міністр
C.М. Квітinforesurs.gov.ua ( http://www.inforesurs.gov.ua/news/133-list-mon-ukrayini-vd-05062014-19-293-schodo-svoyechasnogo-vnesennya-do-yedinoyi-derzhavnoyi-bazi-z-pitan-osvti-danih-studentskih-uchnvskih-kvitkv.html )
Додатково

Щодо студентських (учнівських) квитків державного зразка ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3109 )

Роз’яснення щодо використання електронного студентського квитка у якості пільгового проїзного у Київському метрополітені ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=1633 )Огигінал новини «Щодо своєчасного внесення до Єдиної державної електронної бази з питань освіти даних студентських (учнівських) квитків» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3296
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php