Про новий склад колегії Міністерства освіти і науки України


Міністр освіти і науки Сергій Квіт підписав наказ від 16.04.2014 р. №459 «Про новий склад колегії Міністерства освіти і науки України».

Відповідно до наказу, головою колегії МОН є Міністр Сергій Квіт.

До складу колегії увійшли народні депутати України, представники Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, Конфедерації роботодавців України, ректори вищих навчальних закладів України, освітяни, науковці, фахівці МОН, представники громадськості.

Як відомо, колегія міністерства є консультативно-дорадчим органом для підготовки рекомендацій, погодженого вирішення питань, колективного і вільного обговорення найважливіших напрямів діяльності освітнього відомства.

Зазначимо, що засідання колегії Міністерства освіти і науки України в оновленому складі відбудеться 29 квітня 2014 року.

------------------------------------------------------------------------


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ


м. Київ
16.04.2014
№ 459
Про новий склад колегії Міністерства освіти і науки УкраїниВідповідно до пунктів 4 і 8 Типового положення про колегію міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади і місцевої державної адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 жовтня 2003 р. № 1569, та у зв’язку із кадровими змінами

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити новий склад колегії Міністерства освіти і науки України, що додається.

2. Визнати такими, що втратили чинність, накази Міністерства освіти і науки України:
від 08.05.2013 № 496 «Про утворення колегії Міністерства освіти і науки»;
від 10.10.2013 № 1407 «Про виведення Ковіні М. В. зі складу колегії Міністерства освіти і науки України».

3. Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення і взаємодії із засобами масової інформації та громадськими об’єднаннями зробити відмітку у справах архіву.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.Міністр С. М. Квіт

_______________________________________________________________________

Додаток
до наказу Міністерства освіти і науки України
від 16.04.2014 № 459


СПИСОК
членів колегії Міністерства освіти і науки УкраїниПро новий склад колегії Міністерства освіти і науки України ( /prog/data/upimages/spisok1.JPG )
Про новий склад колегії Міністерства освіти і науки України ( /prog/data/upimages/spisok2.JPG )
Про новий склад колегії Міністерства освіти і науки України ( /prog/data/upimages/spisok3.JPG )
За інформацією: kmu.gov.ua ( http://www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=247213103×tamp=1397639404000 ), mon.gov.ua ( http://mon.gov.ua/ua/about-ministry/normative/2140- ), pon.org.ua ( http://pon.org.ua/novyny/3102-zatverdzheno-novij-sklad-kolegiyi-ministerstva.html )

Додатково:

Інна Совсун: Результати роботи МОН станом на 5-й тиждень ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3187 )Огигінал новини «Про новий склад колегії Міністерства освіти і науки України» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=3206
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php