ЗНО-2014: Абітурієнти зможуть скласти тести з 11 предметів


Міністерство освіти затвердило перелік предметів для Зовнішнього незалежного тестування у 2014 році. Про це в четвер повідомила прес-служба Кабміну.

Абітурієнти зможуть скласти тести з 11 предметів:
українська мова і література,
історія України,
всесвітня історія,
математика,
біологія,
географія,
фізика,
хімія,
російська мова,
зарубіжна література,
одна з іноземних мов (за вибором): англійська, німецька, французька або іспанська.


Кожен бажаючий зможе пройти тести не більше ніж з чотирьох предметів.

Якщо вступник забажає, тестові зошити з історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії йому перекладуть кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською або угорською мовами, а з зарубіжної літератури - російською мовою.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО розпочнеться 1 листопада. Її проводитимуть регіональні центри оцінювання якості освіти до 30 листопада.

22 березня буде проводитися тестування з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії та однієї з іноземних мов.

29 березня абітурієнти пройдуть пробне ЗНО з математики, історії України, біології, географії, світової літератури.

Вартість одного пробного зовнішнього оцінювання в 2014 році становитиме 89 грн.

Для успішної реєстрації абітурієнтам необхідно вказати прізвище, ім'я, по батькові, номер контактного телефону, місце постійного проживання, перелік предметів пробного ЗНО та мова, якою абітурієнт бажає пройти тести.


newsradio.com.ua ( http://newsradio.com.ua/2013_10_18/Viznacheno-perel-k-predmet-v-dlja-ZNO-2014/ )
Додатково:

Наказ МОН: Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2870 )

Как украинские выпускники справились с ВНО 2013 ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=34&id=2738 )

Пройти on-line тестування ЗНО ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=551 )Огигінал новини «ЗНО-2014: Абітурієнти зможуть скласти тести з 11 предметів» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2882
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php