Ще два українських медичних ВНЗ приєдналися до Великої Хартії університетів Європи


Минулого тижня в Болонському університеті відбулася ювілейна зустріч, присвячена 25-річчю утворення Великої Хартії університетів Європи ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=36&id=400 ) (Magna Chartia Uneversitatum - MCU).

В стінах прославленого університету, який має славні традиції та понад 900-річний досвід викладання, ректор Донецького національного медичного університету ім. М. Горького Юрій Думанський та ректор Національного фармацевтичного університету Валентин Черних підписали Меморандуми про приєднання до Великої Хартії.

Таким чином, ДонНМУ і НФаУ стали наступними медичними вузами в Україні, які удостоїлися честі приєднатися до політики розвитку європейського університетського співтовариства.

Нагадаємо, що у 2011 році до Великої Хартії університетів Європи приєднався Національний медичний університет імені О.О. Богомольця ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=35&id=675 ).


moz.gov.ua ( http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20130923_l.html )

Додатково:

У підготовці майбутніх медиків найбільш фаховими було визнано три вищих навчальних заклади ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2246 )

Інформація про міжнародну діяльність ВНЗ ( http://www.euroosvita.net/index.php/?category=36 )Огигінал новини «Ще два українських медичних ВНЗ приєдналися до Великої Хартії університетів Європи» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2833
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php