Вищі навчальні заклади України - лідери підготовки кадрів для країн Африки


Національний педагогічний університет ім. Драгоманова.
На Конференції, присвяченій проблемам та перспективам міжнародної освіти, були підведені підсумки Конкурсу Африканської ради в Україні "Вищі навчальні заклади України - лідери підготовки кадрів для країн Африки".

В конкурсі, який проходив з 1 лютого по 10 березня 2013 року, взяли участь більш ніж 50 українських вищих навчальних закладів, що навчають африканських студентів.

Після підведення підсумків 30 ВНЗ були нагороджені почесними дипломами, а переможці (6 навчальних закладів) нагороджені дипломами та призами від Африканської ради.

Імена переможців


третє місце:

- Національний авіаційний університет, м. Київ;
- Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя;
- Харківська національна академія міського господарства;


друге місце:

- Дніпропетровська медична академія МОЗ України;
- Сумський державний університет;


перше місце

- Луганський державний медичний університет.

Всі учасники Конкурсу будуть рекомендовані Міністерствам освіти країн Африки як кращі вищі навчальні заклади України для навчання африканських студентів.


За матеріалами: africancouncil.org.ua ( http-africancouncil-org-ua-c3-a9v-c3-a9nements )Додатково:

Европа занимает первое место в мире по количеству студентов-иностранцев ( http://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=1546 )

Министерство образования приглашает на учебу студентов из Мозамбика ( http://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=1313 )

Отчет ВОЗ о состоянии здравоохранения в Европе за 2012 год ( http://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2566 )Огигінал новини «Вищі навчальні заклади України - лідери підготовки кадрів для країн Африки» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2601
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php