НТУУ «КПІ»: Тренінг "Практичні аспекти комерціалізації інноваційних проектів"


Тренінг, що відбудеться 19-21 лютого 2013 року, буде проводиться англійською мовою, з перекладом українською. Надаватимуться роздаткові матеріали.

100% гарантії, що Ви отримаєте потужний імпульс до позитивних змін у Вашій кар'єрі!
Ваші тренери – досвідчені вітчизняні та міжнародні експерти у сфері трансферу технологій.


Тренер - Ласло Ола - засновник, президент і головний виконавчий директор Техаського інституту науки (Texas Institute of Science, TxIS)

Унікальність тренінгу полягає в тому, що він розроблений на основі реального досвіду, як створити бізнес:

написати бізнес-план,
знайти початковий капітал,
розробити практичну і перспективну структуру власності,
створити компанію і забезпечити її прибуткову роботу – це все питання, яким не завжди навчають навіть визнані бізнес-школи.

Цей тренінг надає Вам унікальну можливість:

отримати практичні знання з комерціалізації результатів науково-дослідних проектів;
представити пану Ласло Ола власні наукові розробки;
долучитися до створеного ним Всесвітнього науково-дослідного об’єднання (Global Research Alliance), що сприяє просуванню наукових розробок на світові ринки;
отримати шанс стати виконавцем науково-технічних проектів замовлених Техаському інституту науки провідними світовими компаніями з різних галузей промисловості.

Всесвітнє науково-дослідне об'єднання (Global Research Alliance) складається з понад 15 000 професорів і науковців з більш ніж 1800 підрозділів 190 університетів та науково-дослідних інститутів. Участь у Global Research Alliance сприяє просуванню наукових розробок вчених зі східних країн на ринки країн Заходу.

Техаський інститут науки (www.txis.us ( http://www.txis.us/ )) допомагає винахідникам оцінювати, розробляти, юридично захищати, фінансувати та виводити на ринок їх розробки. Його унікальною особливістю є те, що TxIS – це перша у світі компанія, яка будує свій бізнес на роботі з проектами, що знаходяться на лабораторній (допатентній) стадії.


Вартість – 1100 грн.
За інформацією звертайтеся за тел.
+38 (044) 406 81 07
Контактна особа:
Кресан Тетяна Василівна
kresan@udec.ntu-kpi.kiev.ua


Додатково:

Про державне регулювання діяльності у сфері трансферу технологій (нова редакція) ( http://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2357 )
Огигінал новини «НТУУ «КПІ»: Тренінг "Практичні аспекти комерціалізації інноваційних проектів"» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2509
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php