Семінар для партнерів від України проектів - переможців п’ятого конкурсу Програми Темпус IV 2012 року


22 жовтня 2012 р. з 9.30 до 17.00 Національний Темпус-офіс в Україні проводить семінар для партнерів від України проектів Темпус - переможців п’ятого конкурсу Програми Темпус IV 2012 р. Індивідуальні консультації для представників проектів проводяться протягом року, запрошуємо звертатись.

Місце проведення: зал інформаційних технологій Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (3-й поверх, ауд. 340, м. Київ, вул. Пирогова, 9, станція метро «Університет»).

Мета заходу: ознайомлення з особливостями запровадження проектів Програми Темпус.

Під час семінару передбачено проведення круглого стола за участі представників Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України для обговорення очікуваних результатів проектів і перспектив їх упровадження в Україні, визначення особливостей та оптимальних підходів до реалізації проектів Темпус у сучасних умовах.

Протягом семінару будуть проведені спеціальні тренінгові сесії з менеджменту, реєстрації, моніторингу проектів Темпус, розповсюдження інформації про проект, візуалізації та комунікації, поширення результатів, співпраці з поточними проектами Темпус, особливостей запровадження ЄКТС тощо.

Під час заходу заплановано виступи з презентаціями представників:

• Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (Брюссель);

• Представництва ЄС в Україні;

• Міністерства економічного розвитку і торгівлі України;

• Національної команди експертів з реформування вищої освіти;

• Команди НТО в України.


Організатори семінару: Національний Темпус-офіс в Україні, Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, Представництво ЄС в Україні.

Семінар організовано за ініціативи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Місце проведення та детальна програма заходу уточнюється, слідкуйте за інформацією на сайті http://www.tempus.org.ua/

Участь у заході безкоштовна. Учасники забезпечуються матеріалами, проїзд не відшкодовується.

Офіційні листи-запрошення надіслані ректорам українських вищих навчальних закладів - партнерів 23-х проектів - переможців п’ятого конкурсу Програми Темпус.

Контактна особа для реєстрації: Світлана Бацюкова, тел. +380442866668, +380443322645 е-mail: tempus@ilid.org.uaДодатково:

ВНЗ України в діючих у 2011 році проектах Tempus ( http://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=1847 )
Огигінал новини «Семінар для партнерів від України проектів - переможців п’ятого конкурсу Програми Темпус IV 2012 року» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2228
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php