Табачник вже підготувався до регіональної російської мови: з 2,06 млн підручників 1,9 млн російських


У Міністерстві освіти, науки, молоді та спорту не вбачають проблем із забезпеченням підручниками учнів молодших класів після встановлення регіонального статусу російської мови в Одеській області та Криму.Як повідомив глава відомства Дмитро Табачник на брифінгу в середу, наразі забезпеченість молодших класів необхідними підручниками становить 100%. За його словами, підручники для 11 класів надійдуть повністю в навчальні заклади вже до 21 серпня поточного року.

«З 2 млн 60 тис підручників 1 млн 900 тис у нас російською мовою, тому, я думаю, що проблем не виникне. І якщо будуть якісь проблеми, ми будемо їх вирішувати з педагогами», — сказав він, відповідаючи на запитання про можливе виникнення труднощів у освітньому процесі, з огляду на визначення російської регіональною мовою в Одеській області та в Криму.

Також Д.Табачник поінформував, що практично всі навчальні заклади розпочнуть свою роботу без затримок, повністю готові до початку навчального процесу.

Так, за його словами, кількість дитячих садочків становитиме 16 тис 195, враховуючи також, що у першому півріччі 2012 року відкрито 117 закладів.

При цьому, за інформацією місцевих міськадміністрацій, на початок серпня на 94% виконані потокові ремонтні роботи шкільних приміщень. Загалом було заплановано відремонтувати 17 тис 794 школи.

Також у 2012 році місцевими державними адміністраціями було заплановано введення в експлуатацію 40 приміщень шкіл, більшість з них будуть відкриті вже до 1 вересня поточного року або ж до Дня Незалежності 24 серпня.Додатково:Бліц-моніторинг статусу вчителя ( http://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=1408 )

За рік Державна інспекція навчальних закладів України здійснила перевірку 495 навчальних закладів ( http://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2101 )

Вчителів шокують зміни у шкільній програмі для першокласників ( http://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2103 )

Табачник не має двох бажань: бути афроамериканцем і членом НАНУ ( http://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=1314 )Огигінал новини «Табачник вже підготувався до регіональної російської мови: з 2,06 млн підручників 1,9 млн російських» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2105
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php