Вчителів шокують зміни у шкільній програмі для першокласників


Вчителів шокують зміни у шкільній програмі для першокласників: деякі елементи зі шкільної програми раніше вивчали не раніше п'ятого класу.Про це повідомляють Комментарии ( http://comments.ua/ ).

Дітям 6-7 років доведеться запам'ятати, що таке крива лінія, коса, як виглядають куб, ромб, циліндр, промінь.

Крім того, якщо в минулі роки діти в першому класі повинні були рахувати до 10, то нинішня програма змусить їх лічити вже до 100.

Вчителі київської гімназії № 107 у захваті від нової програми для першокласників. Вони кажуть, що в школу діти приходять трохи підготовленими, і їх розвиток дозволяє працювати за новою програмою.

При цьому вчителі сільських шкіл не поділяють їх оптимізму і відзначають: сільські діти влітку зазвичай ганяють на велосипедах, а не до школи готуються.

З підручниками все в порядку, вже всі отримали, але програма для першокласників змінилася кардинально.Додатково:Застаріла освітня система призводить до відсталої економіки ( http://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2201 )

Держстандарт шкільної освіти: перевантаження ( http://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=1280 )

На школи Донецька виділили понад 24 млн. Тернополя і Луцька – ні копійки ( http://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=1228 )Огигінал новини «Вчителів шокують зміни у шкільній програмі для першокласників» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2103
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php