Створено Міжнародну раду з розвитку Києво-Могилянської академії


Президент НаУКМА Сергій Квіт оголосив про створення International Board for Development of Kyiv-Mohyla Academy

Її мета – сприяти зростанню академічної якості Національного університету «Києво-Могилянська академія» ( http://euroosvita.net/index.php/?category=35&id=695 ), зміцнювати його матеріально-технічну базу.

Діяльність Міжнародної ради з розвитку буде спрямована на підтримку різноманітних наукових проектів та поширенню інформації про Києво-Могилянську академію як глобальний український університет. У майбутньому ця організація буде поповнюватися представниками з інших країн.

До складу Міжнародної ради з розвитку Києво-Могилянської увійшли відомі громадські діячі:

Дейвід Бішоп - голова Міжнародної ради, директор-емерит Бібліотеки Northwestern University,

Марта Фаріон - президент Києво-Могилянської Фундації Америки

Аскольд Лозинський - голова Світової Конференції Українських Державницьких Організацій, колишній президент Українського Конгресового Комітету Америки та Світового Конгресу Українців

Богдан Онищук - голова Канадсько-Української Фундації, член Національної Ради директорів Конгресу Українців Канади

Мар’ян Ткачук - перший заступник голови Союзу Українських Організацій в Австралії, колишній заступник голови Світової Антикомуністичної Ліги.


Додатково:

Президент НаУКМА - Сергій Квіт: - "Сучасна Україна переживає період серйозних випробовувань не тільки у площині освітніх реформ..." ( http://euroosvita.net/?category=1&id=1514 )

Табачник оголосив війну «Могилянці»? ( http://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=1374 )

Звернення трудового колективу НаУКМА до Президента України В.Ф. Януковича ( http://euroosvita.net/?category=1&id=1383 )

Звернення Вченої ради НаУКМА До Голови Верховної Ради України В.М.Литвина та всіх народних депутатів України ( http://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=1973 )
Огигінал новини «Створено Міжнародну раду з розвитку Києво-Могилянської академії» - http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2031
«Євро Освіта»  - http://www.euroosvita.net/index.php