До якої школи «здати» дитину? « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
До якої школи «здати» дитину?
24-03-2011

Ви можете обирати будь-який навчальний заклад — як за місцем розташування, так і за ухилом або методикою викладання.


Але як не помилитися з вибором? На що орієнтуватися — на ступінь облізлості вхідних дверей або на китайську мову з першого класу?


Не женіться за крутизною

«Не дивіться на» крутизну «школи, я на цьому свого часу обпеклася, — застерігає Галина Кольцова, мама другокласника Тимофія. — Вибрала синові найбільш «навороченную» — з мовними та комп‘ютерними курсами замість продовженого дня — і прилаштувала Тимофія в підготовчий клас. Він вчився добре, і, хоча майбутні вчителі постійно нагнітали нервовість з різних приводів, я була задоволена. Ще б пак — найкраща школа в районі!

Тимоша легко здав тести і пішов у перший клас у 6 років. Але атмосфера в класі не змінилася — вчителі стали ще більше чіплятися, а син почав скаржитися на постійний головний біль. Класна керівниця дзвонила в істерії по телефону: ми псували їй успішність.

Тимофій фактично перестав спати по ночах. Звернулися до психолога, і він категорично порекомендував забрати дитину і віддати в перший клас на майбутній рік! Я пожаліла замордованого сина. Вибрала цього разу більш просту школу, зате зі спортивними секціями для поправки здоров’я. Так що поцікавтеся перед вступом, чим діти займають після уроків.

Будь-які гуртки на першому році навчання незамінні для адаптації. Зараз Тимофій ходить у другий клас, блискуче вчиться і відмінно плаває».


Чим ближче — тим здоровіше

«Багато батьків мріють віддати майбутнього першокласника в най-най школу в центрі, — говорить Юлія Гриценко, клінічний психолог. — Але я б порадила обрати навчальний заклад ближче до будинку. Тоді дитині не доведеться вставати о 6 ранку, щоб за годину-півтори виїжджати з дому.

Адже якщо в вересні це не проблема, то взимку, коли вранці світає пізно, підйом «у середині ночі» може перетворитися на щоденну катастрофу. Завдання початкових класів — привчити малюка до освітнього процесу, так що хай він спокійно звикне до «білябудинкової» школі, а потім віддавайте його «куди подалі», він вже психічно загартується».


Пробивайтеся будь-якою ціною!

«У минулому році я влаштовувала доньку до школи, — згадує Олена Бестужева, мама першокласниці. — І спочатку сторопіла. В жодному навчальному закладі мого району не було місць! Я не склала руки. У трьох школах подолала відсіч охоронців, пробилася до вчителів, які набирали перші класи.

У двох із трьох шкіл мою дочку готові були прийняти. З розмов з друзями дізналася, що прийом «місць немає» застосовується широко: десь таким чином вимагають хабарі, десь штучно підвищують престижність школи. Так що не здавайтеся, і вашу дитину зарахують!»


Вибирайте вчителя

«Головне — не стіни з позолотою, а щоб дитині сподобалась вчителька, — радить Марина Лілеева, заступник директора школи для обдарованих дітей» Інтелектуал «. — Адже від цієї людини залежить, чи буде малюк повноцінно віддаватися навчанню.

Якщо в школі відмовляються знайомити з педагогами, які набирають перші класи, зверніться до директора. А якщо «оборона» непробивна — краще шукайте інший навчальний заклад, тому що симпатія між майбутнім учнем і його вчителем необхідна. І не поспішайте з початком навчання, краще віддати дитину в школу в 7,5 років, ніж у 6,5.

Який би талановитий не був ваш малюк — віддавайте його в перший клас у встановлений час, щоб він не втомлювався і не вередував. Інакше при набагато більш високому інтелектуальному потенціалі він буде відставати від однолітків — якщо не в навчанні, то в емоційному розвитку, що загрожує серйозними проблемами в підлітковому періоді».

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
12 українських ЗВО увійшли до рейтингу Nature Index 2018
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів