Жоден український вуз не дотягує за репутацією до поважного рейтингу « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Жоден український вуз не дотягує за репутацією до поважного рейтингу
10-03-2011

Жоден із українських вищих навчальних закладів не увійшов до рейтингу Топ-100 світових вузів за рівнем репутації, складеного британською газетою "The Times" (Higher Education).


Як пише "Дзеркало тижня", за останні 7 років, протягом яких "Times" складає цей рейтинг, жоден із українських "вишів" не потрапив ані в першу, ані навіть у другу сотню найкращих.

У список "World Reputation Rankings" британського видання потрапив лише один із університетів СНД - Московський державний університет.

МДУ ім. Ломоносова посів 33-те місце в рейтингу "World Reputation Rankings", його рівень репутації оцінено лише у 9 балів. Однак цей університет відсутній у загальному рейтингу вузів "World University Rankings".

Найвищий показник у рейтингу "World Reputation Rankings" - у Гарвардського університету, який також посідає перший рядок у загальносвітовому рейтингу вузів "World University Rankings". Його репутацію оцінено у 100 балів.

Дослідники відзначають, що бренд Гарварду, згідно з даними компанії Interbrand, оцінюється дорожче брендів Nike і Pepsi - у $15,58 млрд. Для прикладу, найдорожчим брендом за версією Interbrand є Coca-Cola, марка якої коштує понад $70,45 млрд доларів, Nike - $13,7 млрд, Pepsi - $14 млрд, Sony - $11,36 млрд.

Пишатися вагомістю бренду можуть також Стенфорд ($10,692 млрд), Берклі ($2,315 млрд), Кембридж ($1,967 млрд) і Оксфорд ($1,467 млрд).

Друге місце у репутаційному рейтингу дісталося Массачусетському технологічному інституту, третє - Університету Кембриджу.

Далі у десятці йдуть Університет Каліфорнії в Берклі, Стенфордський університет, Оксфорд, Прінстон, Токійський університет, Єль, Каліфорнійський технологічний інститут.

Загалом найсильніші позиції - у США: до першої сотні входять 45 американських вузів.

Укладачі рейтингу відзначають посилення позицій японських вузів, хоча в загальносвітовому списку вони представлені не сильно. У числі сотні інститутів із найкращою репутацією, крім Токійського університету, присутні 4 навчальні заклади, в тому числі університети Осаки та Кіото.

Із китайських внз найвищу позицію - 35-ту - посів престижний Університет Цінхуа, що займає у загальносвітовому рейтингу 58-ме місце.

Перелік вузів зі світовою репутацією складається журналом "The Times" за результатами опитувань більше ніж 13 тисяч вчених і згідно з 13 критеріями. Серед цих критеріїв: рівень освіти, обсяг наукових досліджень, цитованість у наукових журналах, інноваційність та впровадженість розробок у промисловість, рівень обміну студентами тощо.

Рейтинг складався за результатами обробки даних агентством "Thompson Reuters" і соціологічною компанією "Ipsos".

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів