Українські бізнес-освітні програми відповідають світовому рівню, - президент МІМ-Київ « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Українські бізнес-освітні програми відповідають світовому рівню, - президент МІМ-Київ
10-03-2011

Керівники українських бізнес-шкіл, що зібралися в редакції газети "Бізнес", обмінювалися досвідом щодо того, які формати підходять тим чи іншим групам споживачів.


В останньому числі провідного ділового видання України – газети "Бізнес" – опубліковані матеріали круглого столу, присвяченого питанням позиціонування бізнес-освітніх програм, форматів навчання та розвитку ринку бізнес-освіти в Україні в цілому.

Ці питання в редакції "Бізнесу" минулого тижня обговорили представники найвідоміших українських бізнес-шкіл.

Будь-який ринок – це передусім споживач: саме його запити визначають специфіку пропонованого провайдерами продукту. Орієнтація на запити клієнта – а це управлінець вищих ланок – і окреслює перспективи розвитку програм провідних бізнес-шкіл України.

"Усі бізнес-школи світу працюють над тим, щоб зрозуміти й спрогнозувати майбутні потреби клієнта, щоб вчасно запропонувати відповідні освітні програми", – відповіла на запитання видання Ірина Тихомирова, президент бізнес-школи МІМ-Київ.

"Ми можемо говорити, що існує певна мода на управлінські концепції. Вони ж, своєю чергою, впливають на формування попиту на послуги бізнес-освіти. У докризовий період було модно займатися питаннями підвищення вартості бізнесу, зараз актуальна нова управлінська концепція – ідея сталого розвитку бізнесу, на яку орієнтуємося й ми", - зазначає Тихомирова.

Як показала зустріч керівників світових бізнес-шкіл у Ліоні у лютому 2011 року, у який від України також взяла участь Ірина Тихомирова, подібний вектор обирають для себе нині більшість провідних бізнес-освітніх інституцій. Тож, українські програми, особливо з міжнародною акредитацією, цілком відповідають світовому рівню, вважає Тихомирова.

Загальне спрямування, ідеологічне підґрунтя програм для управлінців – не єдине, що обговорювали керівники бізнес-шкіл за круглим столом.

Споживач бізнес-освітніх програм – поняття комплексне:

менеджерам середньої ланки потрібні функціональні компетенції, топ-менеджерам – цілісне бачення бізнесу, власникам – стратегічні та світоглядні аспекти управління. Тож різні освітні програми бізнес-шкіл створюють своєрідну ієрархію, об’єднану ідеологічним стрижнем.Інше питання – яким стандартам такі програми мають відповідати. З одного боку, є визнані американські та європейські підходи й формати, з іншого – регулювання української системи освіти.

Керівники українських бізнес-шкіл, які зібралися в редакції газети "Бізнес", обмінювалися досвідом щодо того, які формати підходять тим чи іншим групам споживачів. Не оминули увагою й гостре питання пошуку викладачів, які задовольнили би запити вимогливої аудиторії досвідчених управлінців.

А в кулуарах зустрічі "колег по бізнес-освітньому цеху" йшлося про можливості партнерства гравців ринку для розвитку того ж таки ринку, підвищення стандартів надання послуг та захисту спільних інтересів у світі змін у державному регулюванні галузі тощо.

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
Студенти-медики Тернопільського медуніверситету ім.І.Горбачевського започаткували акцію #StopIFOM
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів