Українські бізнес-освітні програми відповідають світовому рівню, - президент МІМ-Київ « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Українські бізнес-освітні програми відповідають світовому рівню, - президент МІМ-Київ
10-03-2011

Керівники українських бізнес-шкіл, що зібралися в редакції газети "Бізнес", обмінювалися досвідом щодо того, які формати підходять тим чи іншим групам споживачів.


В останньому числі провідного ділового видання України – газети "Бізнес" – опубліковані матеріали круглого столу, присвяченого питанням позиціонування бізнес-освітніх програм, форматів навчання та розвитку ринку бізнес-освіти в Україні в цілому.

Ці питання в редакції "Бізнесу" минулого тижня обговорили представники найвідоміших українських бізнес-шкіл.

Будь-який ринок – це передусім споживач: саме його запити визначають специфіку пропонованого провайдерами продукту. Орієнтація на запити клієнта – а це управлінець вищих ланок – і окреслює перспективи розвитку програм провідних бізнес-шкіл України.

"Усі бізнес-школи світу працюють над тим, щоб зрозуміти й спрогнозувати майбутні потреби клієнта, щоб вчасно запропонувати відповідні освітні програми", – відповіла на запитання видання Ірина Тихомирова, президент бізнес-школи МІМ-Київ.

"Ми можемо говорити, що існує певна мода на управлінські концепції. Вони ж, своєю чергою, впливають на формування попиту на послуги бізнес-освіти. У докризовий період було модно займатися питаннями підвищення вартості бізнесу, зараз актуальна нова управлінська концепція – ідея сталого розвитку бізнесу, на яку орієнтуємося й ми", - зазначає Тихомирова.

Як показала зустріч керівників світових бізнес-шкіл у Ліоні у лютому 2011 року, у який від України також взяла участь Ірина Тихомирова, подібний вектор обирають для себе нині більшість провідних бізнес-освітніх інституцій. Тож, українські програми, особливо з міжнародною акредитацією, цілком відповідають світовому рівню, вважає Тихомирова.

Загальне спрямування, ідеологічне підґрунтя програм для управлінців – не єдине, що обговорювали керівники бізнес-шкіл за круглим столом.

Споживач бізнес-освітніх програм – поняття комплексне:

менеджерам середньої ланки потрібні функціональні компетенції, топ-менеджерам – цілісне бачення бізнесу, власникам – стратегічні та світоглядні аспекти управління. Тож різні освітні програми бізнес-шкіл створюють своєрідну ієрархію, об’єднану ідеологічним стрижнем.Інше питання – яким стандартам такі програми мають відповідати. З одного боку, є визнані американські та європейські підходи й формати, з іншого – регулювання української системи освіти.

Керівники українських бізнес-шкіл, які зібралися в редакції газети "Бізнес", обмінювалися досвідом щодо того, які формати підходять тим чи іншим групам споживачів. Не оминули увагою й гостре питання пошуку викладачів, які задовольнили би запити вимогливої аудиторії досвідчених управлінців.

А в кулуарах зустрічі "колег по бізнес-освітньому цеху" йшлося про можливості партнерства гравців ринку для розвитку того ж таки ринку, підвищення стандартів надання послуг та захисту спільних інтересів у світі змін у державному регулюванні галузі тощо.

: анонси :
: акценти :
НАЗЯВО: Роз'яснення щодо цьогорічного Аналітичного звіту “Виконання критеріїв надання та підтвердження статусу національного ЗВО”
ДСЯОУ: Аналітична записка за результатами вивчення організації та проведення ЗВО вступної кампанії 2019 року
НАЗЯВО: Акредитація - початок активної фази. На сьогодні отримано 1684 заявки на акредитацію
Омбудсман: Роз’яснення щодо розмежування понять «доступ до публічної інформації», «звернення» та «запит на отримання інформації про себе»
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у ІІ Євразійському форумі "Трансформація через цифровізацію: університети та забезпечення якості"
World University Rankings 2020: Рейтинг кращих університетів світу 2020
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (липень 2019)
Опубликован Academic Ranking of World Universities 2019 (ARWU)
Опубліковано новий рейтинг Webometrics (July 2019 Edition 2019.2.1)
Інформацію про 10 кращих ЗВО в рейтингу «Топ-200 Україна 2019» представлено на сайті IREG Observatory
Перелік адрес зарубіжних баз даних об’єктів промислової власності, до яких надається безоплатний доступ в Інтернеті
Вища освіта України
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів