Ренкінг європейських бізнес-шкіл очолила HEC Paris « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Ренкінг європейських бізнес-шкіл очолила HEC Paris
22-02-2011

За даними рейтингу європейських бізнес-шкіл 2010 року, опублікованого Financial Times, перше місце знову посіла паризька школа HEC Paris.


Не дивлячись на виклики старих та нових конкурентів ця школа очолює рейтинги європейських шкіл ось уже п’ять років поспіль. Лондонська бізнес-школа цього разу зайняла друге місце, а Insead стала третьою.

Бізнес-школа HEC продовжує лідирувати у загальному ренкінгу – комбінації п’яти ренкінгів бізнес-шкіл, які щорічно публікуються у Financial Times. Це частково пояснюється широтою її кваліфікації: HEC - одна з п’яти бізнес-шкіл, що фігурували у всіх ренкінгах FT.

Рівень освітити тут – тема для окремої розмови. За словами одного з випускників, ступінь, здобутий у бізнес-школі HEC, безцінний на ринку праці. "HEC вважається якісним брендом у фінансовому світі", - каже він.

Досвід його колег, що навчалися у 2007 році, та були опитані у рамках ренкінгу FT 2010, лише підтверджує ці слова. 82 % випускників заявили, що досягли своєї мети. Це і не дивно, адже за словами іншого випускника: "HEC Paris – школа, що відчиняє усі двері у Франції".

Однак, у паризької бізнес-школи кожного року з'являються нові конкуренти. У ренкінгу програм з менеджменту HEC посіла лише третє місце, пропустивши на перше бізнес-школу ESCP Europe, яка цього року піднялася у комбінованому рейтингу на п’ять позицій, зайнявши сьоме місце.

Інший приклад успішного просування – це Said Business School Оксфордського університету. Дебютувавши у ренкінгу програм Executive MBA та посівши 15 місце серед європейських бізнес-шкіл, Saïd Business School отримала 11 місце у комбінованому ренкінгу Financial Times.

Схожа історія з Universität St Gallen. Ця шведська бізнес-школа увійшла до десятки ренкінгу кращих програм з менеджменту та посіла 16 місце у європейській таблиці. Крім того до Топ-20 увійшла і школа SDA Bocconi, яка посіла 17 місце.

З початку публікації ренкінгу європейських бізнес-шкіл, кількість учасників зростає щороку. 75 шкіл з 21 країни Європи, що взяли участь у ренкінгу 2010 року майже вдвічі перевищує 40 шкіл, які фігурували у першому ренкінгу. За кількістю шкіл домінує Великобританія, представлена 21 бізнес-школою. Трохи відстає Франція, з 18 школами у ренкінгу.Серед новачків European School of Management and Technology, яка приєдналася до рейтингу під 45 номером завдяки звичайній та "executive" програмам. Aarhus School of Business дебютувала на 69 місці завдяки програмам з менеджменту.

Загалом, магістерські програми з менеджменту залишаються найпоширенішими серед шкіл, представлених у ренкінгу FT. 58 шкіл пропонують ці програми, порівняно з 32, що пропонують MBA, та 34, що мають Executive MBA програми.

Financial Times, переклад Мирослав Гришин, Освіта.ua

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
Студенти-медики Тернопільського медуніверситету ім.І.Горбачевського започаткували акцію #StopIFOM
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів