Крізь тернії до закордонного навчання « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Крізь тернії до закордонного навчання
5-01-2011

За останні кілька років для українських студентів почало відкриватись все більше можливостей не лише в Європі, а й на інших континентах. Нове покоління знає – за кордон можна виїжджати не мігрантами без прав та обов’язків, а просто отримуючи закордонні дипломи. Тим більше, що навіть в Україні вони часто цінуються більше за вітчизняні.


Однією з головних мрій кожного цілеспрямованого студента є навчання в Британії або Америці. Щоправда, виливається воно в копієчку і часто вступні іспити бувають надто важкими навіть для вчорашніх студентів найпрестижніших ВНЗ України. Хоча у більшості країн оцінюється не стільки атестат, як знання мови, котрою ведеться освіта.

У Франції, наприклад, освіта для закордонних студентів безкоштовна, але необхідна довідка, згідно з котрою студент отримуватиме від своїх батьків приблизно 700 євро на місяць. Задля того, щоб отримати повну вищу освіту, потрібно закінчити хоча б перший курс українського університету за тим напрямом, на котрий подаються документи до французького ВНЗ. Для ступу у французьку магістратуру потребується український диплом бакалавра, але тут вже звертають увагу на зароблені студентом бали впродовж усіх чотирьох років. Окрім того, найголовнішим як для повної вищої освіти, так і для отримання ступеня бакалавра є диплом про знання французької мови DALF, що свідчить про знання мови на рівні рідної.

Саме тому як для вивчення мови, адаптації в умовах, а іноді й для прямого зарахування у коледж чи ВНЗ існують програми так званих літніх шкіл. Як правило, літня школа створюється на базі певного університету і приймає закордонних студентів чи школярів протягом 3-4 тижнів. За цей час учні мають можливість вивчити мову країни, її традиції та отримують необхідний базис для вступу. Разом з тим, програма включає в себе і культурне дозвілля.

До речі, літня школа стала популярним заходом не лише у Франції – престижною вважається літня школа Oxford у Британії. Щоправда, тут лише обов’язковим тестом з англійської мови TOEFL не обійтись – іспити у британські ВНЗ вважаються одними з найважчих у світі. Тому студенти часто обирають International University, особливість котрого полягає у тому, що при достатньому рівні знання мови, вступні іспити можуть скасовуватись. До того ж, капуси університету розкидані по всій Європі – Лондон, Мадрид, Париж, Хайдельберг (Німеччина). А один з кампусів знаходиться у Сполучених Штатах Америки, у мальовничому штаті Флорида.

Також популярною стає бізнес-освіта в Англії. Вона відрізняється від інших програм своєю оперативністю – сертифікат про проходження курсу тут можна отримати за 12 тижнів, так званий “вищий сертифікат” – за 24, а диплом – за 36 тижнів. У рамках програми розроблено і спеціалізовані курси англійської мови – менеджмент, фінанси, бізнес, маркетинг та навіть IT.

Але, звичайно, найбажанішою метою залишається навчання у США – окрім дійсно високого рівня знань, це ще і можливість підкорити собі американську мрію. Щоправда, найнижча ціна за рік навчання в американському ВНЗ – 15000 доларів, а заявки іноземних студентів на безкоштовну освіту розглядаються лише у виключних випадках.

І тим часом, як українське Міністерство освіти не створює власних організацій, що допомагали б студентам у пошуку, виборі і влаштуванні в іноземні ВНЗ, в Україні успішно працюють приватні компанії, що допомагають на шляху у Європу, Канаду, Америку чи навіть Австралію.

- Я працюю менеджером з освітніх програм вже 5 років, і знаю, що вкладати гроші в освіту — це найкращий внесок у своє майбутнє, - розповідає Катерина Власюк, менеджер компанії STUDY.UA. – Тільки подумайте: європейський, англійський чи американський диплом, досвід проживання та стажування за кордоном, та вільне володінням іноземної мови — ТОПові посади в міжнародних компаніях точно відкриті для Вас. І саме головне — завжди є можливість отримати якісну освіту. Тож звертайтесь до компанії, де вас завжди допоможуть не лише зібрати і відправити небхідні документи, а навіть вивчити мову.

Тож мрія завжди може стати реальністю. Головне – докласти максимальних зусиль.


Додатково:

Українські студенти віддають перевагу закордонним навчальним закладам

Більшість українських випускників вважає, що у здобутті кар’єри потрібні впливові родичі

Все більше українців відправляють дітей у західні школи

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
12 українських ЗВО увійшли до рейтингу Nature Index 2018
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів