Представники МОЗ обговорили з повноважним послом Індії в Україні питання подальшої співпраці щодо навчання індійських студентів « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Представники МОЗ обговорили з повноважним послом Індії в Україні питання подальшої співпраці щодо навчання індійських студентів
20-03-2023

Заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак зустрілась з надзвичайним і повноважним послом Індії в Україні Харшем Кумар Джейном та другим секретарем посольства Санджеєм Раватом. Сторони мали можливість обговорити подальшу співпрацю щодо навчання індійських студентів у закладах вищої медичної освіти та можливість створення безпечного середовища з гнучким графіком відвідування.

Також заступниця міністра акцентувала, що саме внаслідок російської агресії діти і студенти змушені переривати навчання, потерпають від постійного стресу.

Вона також наголосила на важливості для України продовження дієвого співробітництва з Індією — країною, що лідирує за кількістю громадян, які обрали українські медичні університети для навчання.

У ході зустрічі також обговорили питання забезпечення своєчасного отримання академічних транскриптів індійськими студентами, які переводяться до інших університетів. А також розширення міжнародної академічної мобільності шляхом визначення третіх країн з метою сприяння продовженню навчання індійськими студентами в інших країнах.

Також важливим питанням було складання індійськими студентами тестового іспиту «КРОК».

Заступниця міністра поінформувала індійську сторону про те, що з метою забезпечення безпеки іноземних студентів в період воєнного стану МОЗ України розробило проєкт постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку здійснення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань “22 Охорона здоров’я”».

Постанова дозволить студентам-іноземцям складати іспит «КРОК» у центрах сертифікаційного тестування поза межами України, за місцем їх постійного проживання чи тимчасового перебування, в тому числі на території Індії.

На зустрічі також йшлося про адаптацію освітніх програм українських медуніверситетів до вимог Національної медичної комісії Індії, відповідно до яких мінімальна тривалість навчання для громадянина Індії має складати 54 місяці, з яких не менше ніж 12 місяців — практичного стажування.Докладніше на сайті moz.gov.ua

За інформацією:
moz.gov.ua

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів