Лікарів-інтернів та курсантів ЛНМУ ім. Данила Галицького навчають опановувати роботизовану хірургічну систему Da Vinci « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Лікарів-інтернів та курсантів ЛНМУ ім. Данила Галицького навчають опановувати роботизовану хірургічну систему Da Vinci
5-03-2023

Вперше в Україні кафедра хірургії, пластичної хірургії та ендоскопії факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету (завідувач кафедри – проф. Матвійчук Б.О.) проводить навчання інтернів та курсантів по роботичній хірургії, застосовуючи весь спектр теоретичних і практичних навичок за допомогою роботичної системи Da Vinci.

Роботична система Da Vinci – це останнє слово теxнiки в свiтi iнновацiйної xipypгiї. Вона дозволяє xipypгy виконyвати малоiнвазiйнy опеpацiю за допомогою вдосконалениx iнстpyментiв та 3D зобpаження високої чiткостi y важко достyпниx xipypгiчниx дiлянкаx. Цю систему було придбано три роки тому для Першого територіального медичного об’єднання м. Львова Лікарні Святого Пантелеймона, яка є базою кафедри. Поруч із хірургами лікарні з перших днів нову техніку почали освоювати й викладачі кафедри – професор Андрій Стасишин та асистент Артур Гураєвський. За ці роки вони брали участь практично у всіх операціях з використанням робота Da Vinci. Тепер свій досвід та уміння передають лікарям-інтернам та курсантам циклів тематичного удосконалення лікарів-хірургів факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

До слова, у Львові лише 7 хірургів мають досвід та практичні навички проведення малоінвазивних оперативних втручань за допомогою роботичної системи Da Vinci.
Відділ комунікації і промоції
press@meduniv.lviv.ua

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів