У Львівському університеті відкрили лабораторію технологій штучного інтелекту - AIT Research & Learning HUB « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
У Львівському університеті відкрили лабораторію технологій штучного інтелекту - AIT Research & Learning HUB
2-03-2023

У Львівському університеті відкрили лабораторію, де вивчатимуть технології ШІ

Дослідницько-освітній хаб технологій ШІ — AIT Research & Learning HUB — відкрився на базі Львівського національного університету імені Франка. До створення лаболаторії долучилася ІТ-компанія ELEKS, повідомили у пресцентрі вишу.

“Очевидно, що під час війни ми всі беремо на себе додаткові зобов’язання з розумінням того, що ми повинні не просто говорити про проблеми, які існують, а зробити неможливе, для того, щоб навчально-науковий процес в університеті відповідав найкращим європейським стандартам. І свідченням того, що університет розвивається динамічно, є відкриття Лабораторії технологій штучного інтелекту, яка дасть можливість і займатися наукою, і на основі сучасної науки здійснювати освітній процес. Ми щиро вдячні Львівській обласні військовій адміністрації та ІТ-компанії ELEKS за плідну співпрацю”, – зазначає ректор Львівського університету Володимир Мельник.

Зазначимо, що на базі простору планується проведення традиційних ІТ-проєктів: «Літня школа AITSS» (Аrtificial intelligence technology summer school) та «Зимова школа DES» (Data Engineering and Security).


Докладніше на сайті lnu.edu.ua

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів