European University Association розпочинає новий проект «Університети та майбутнє Європи» (Universities and the future of Europe) « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
European University Association розпочинає новий проект «Університети та майбутнє Європи» (Universities and the future of Europe)
21-02-2023

EUA розпочинає новий проект "Universities and the future of Europe"

Поточні кризи, а також геополітичні, економічні, соціальні, екологічні та технологічні зміни та невизначеність, які вони приносять, впливають на те, як університети працюють, дотримуються своїх місій і співпрацюють з європейськими та глобальними партнерами. Для вирішення цієї фундаментальної проблеми європейська співпраця, як між університетами, так і на політичному рівні, відіграє життєво важливу роль.

З цієї причини Європейська асоціація університетів запускає новий проект «Університети та майбутнє Європи» (Universities and the future of Europe - UniFE). Під егідою UniFE European University Association бере участь у процесі поглиблених консультацій зі своїми членами, щоб виробити конкретні ідеї щодо того, чого європейські університети хочуть від майбутньої співпраці та потреб з точки зору рамкових умов, політичних структур і багатосторонніх рамок. Через семінари з лідерства, інтерв’ю з науковими експертами та обговорення з національними конференціями ректорів проект сприятиме обміну та виробленню спільних ідей.

Завдяки Болонському процесу та Європейському Союзу Європа має унікальну багатосторонню та багаторівневу структуру для співпраці у сфері вищої освіти та досліджень. Проте зараз, мабуть, більше, ніж будь-коли, важливо підготуватися до різного можливого майбутнього, не випускаючи з уваги бажане майбутнє нашого сектору, як це описано в EUA in Universities without walls – A vision for 2030.


У якості наступного кроку відбудуться дві події для лідерів університетів: онлайн- семінар для лідерів UniFE на тему “Universities and European cooperation: possible and preferred futures” 28 березня та UnIFE Leadership Retreat “Universities and the future(s) of Europe: from foresight to insight to action” в Європейському університетському інституті у Флоренції 22-23 травня 2023 р. Заявки на участь у обох заходах приймаються до 14 березня 2023 р.


Докладніше на сайті eua.eu >>>

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів