Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка увійшла до Європейської Асоціації Університетів « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка увійшла до Європейської Асоціації Університетів
12-11-2022

EUA Council ухвалила позитивне рішення про включення Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» до EUA як Individual Full member.

У спільноті провідних європейських університетів відкриваються нові можливості у науково-освітній діяльності — участь у міжнародних проєктах, удосконалення наукової підготовки та докторської освіти, а також обмін передовим досвідом задля розвитку української освіти і науки.

Входженню в асоціацію передувала активна багаторічна міжнародна діяльність університету, яка дала змогу заручитися підтримкою закордонних партнерів, високі показники наукової діяльності та дипломатична комунікація високого рівня.

"Попри війну, дякуючи ЗСУ, спільно із нашою командою професіоналів системно реалізуємо політику інтернаціоналізації та виконуємо програму розвитку університету задля розбудови української системи вищої освіти і впровадження найкращих європейських освітніх практик. І у нас важливе досягнення — Полтавська політехніка увійшла до Європейської Асоціації Університетів (European University Association)! Днями надійшли чудові новини з Брюсселю — EUA Council ухвалила позитивне рішення про включення Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» до EUA як Individual Full member.

Щиро вітаю колектив Полтавської політехніки зі зміцненням позицій на міжнародному рівні та ще однією важливою подією у процесі інтеграції до європейського освітнього простору!

Полтавська політехніка — європейський університет! Тримаємо освітній фронт для успішного повоєнного майбутнього!"
– прокоментував ректор, професор Володимир Онищенко.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів