УкрІНТЕІ: Курс вебінарів з підвищення кваліфікації на тему «Трансформація науки в бізнес: можливості для комерціалізації» « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
УкрІНТЕІ: Курс вебінарів з підвищення кваліфікації на тему «Трансформація науки в бізнес: можливості для комерціалізації»
15-09-2022

З 4 жовтня по 8 листопада 2022 р. Державна наукова установа «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» планує провести безкоштовний курс вебінарів з підвищення кваліфікації на тему «Трансформація науки в бізнес: можливості для комерціалізації».

Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації. Після прослуховування не менше 7 вебінарів усі зареєстровані учасники отримають електронний сертифікат. Реєстрація відкрита до 3 жовтня 2022 року (включно).

В ході реєстрації Ви можете надіслати додаткові питання, які, на Вашу думку, необхідно висвітлити у вебінарах, назви яких будуть наведені нижче, а також – поділитись власним досвідом, або вказати на труднощі стосовно тих чи інших питань в рамках тематики представлених вебінарів.

Вебінари проводитимуться у системі http://webinar.ukrintei.ua/

Мета курсу:

Надання базових теоретичних знань у сфері інноваційної діяльності і трансферу технологій. Залучення більшої кількості українських вчених – розробників інноваційної продукції та технологій – до процесу комерціалізації їх наукової продукції. Знайомство з основними міжнародними науковими конкурсами Європейського Союзу, грантовими та стипендіальними програмами. Інструктаж з питань підготовки проєктної пропозиції, презентації її інвесторам та подання на міжнародні наукові конкурси.

Основні завдання курсу:

Ознайомити:

 • з діяльністю і результатами роботи Офісів трансферу технологій;

 • з інноваційними грантовими програмами Європейського Союзу;

 • з успішними прикладами комерціалізації проєктів на українському та світовому ринках.


 • Навчити:

 • специфіці маркетингових досліджень та технологічного аудиту;

 • створенню ефективних презентаційних матеріалів інноваційних розробок;

 • особливостям та стратегіям підготовки проєктних пропозицій до участі у міжнародних конкурсах, грантових та стипендіальних програмах.


 • Цільова аудиторія:

  Курс призначено для розробників технологій, інноваторів, авторів наукових проєктів, які планують брати участь у міжнародних конкурсах, грантових та стипендіальних програмах, а також для представників дослідницької сфери (ЗВО та науково-дослідні установи) та представників інноваційного бізнесу, які зацікавлені у реалізації спільних інноваційних проєктів.

  Курс буде корисним для спеціалістів та керівників Офісів трансферу технологій та фахівців центрів інноваційної діяльності, інноваційно-орієнтованих компаній та підприємств, відділів маркетингу, патентування, ліцензування, інтелектуальної власності, представників МОН та інших міністерств, а також для усіх, хто займається діяльністю, суміжною з представленою тематикою курсу.

  Для ідентифікації учасників заходу просимо Вас заповнити реєстраційну форму за посиланням: http://surl.li/cyqen

  Контакти:

  Матусевич Вікторія Володимирівна, vv.matusevych@gmail.com тел. 0503515922

  Михальченкова Олена Євгенівна, alenasimchuk5566@gmail.com тел. 0984199186


  Графік вебінарів >>>

  : анонси :
  : акценти :
  : зовнішнє оцінювання :
  : Популярне :
  : наші дані :
  Контакт:
  тел.:
  +380 (44) 246-27-83,
  +380 (44) 246-27-84 (*147)
  факс:
  +380 (44) 246-27-83,
  +380 (44) 246-27-84 (*122)
  м. Київ, вул. Смілянська, 4
  Карта проїзду
  e-mail: inf@euroosvita.net

  При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
  www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів