University World News: ‎Три престижні університети Китаю залишають міжнародні рейтинги‎ « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
University World News: ‎Три престижні університети Китаю залишають міжнародні рейтинги‎
18-05-2022

Після багатьох років отримання додаткового державного фінансування, щоб долучити вибрані провідні університети до міжнародних рейтингів університетів, три великих китайських університети більше не братимуть участі в зарубіжних рейтингах - крок, який, на думку вчених, може зробити ландшафт рейтингу менш глобально репрезентативним, оскільки китайські університети йдуть іншим шляхом.

Три престижних університети, Ренмінський університет Китаю (Renmin University of China), Нанкінський університет (Nanjing University) і Університет Ланьчжоу (Lanzhou University), вийшли з "всіх міжнародних рейтингів університетів", згідно з повідомленням китайських офіційних ЗМІ, що вказують на акцент на "освітню автономію" і "освіту з китайськими характеристиками".

Університет Ренміна, один з 10 кращих університетів Китаю, був першим, хто оголосив, що не братиме участі в зарубіжних рейтингах, про що повідомили China National Radio (CNR) і China Daily.

"Ми не можемо сліпо слідувати за іншими або просто копіювати іноземні стандарти і моделі, коли ми будуємо власні університети світового класу. Замість цього ми повинні виходити з реалій нашої країни і прокладати новий шлях до розвитку університетів світового класу на основі китайських умов і з китайськими характеристиками..." - Сі Цзіньпін, ‎Генеральний секретар Центрального комітету Комуністичної партії Китаю‎.

"...Настав час більше зосередитися на топ-10 рейтингу ARWU, який сприяє науковому впливу і виключає опитування експертної оцінки" - сказав Джерард Постільоне (Gerard Postiglione), почесний професор Гонконгського університету, маючи на увазі міжнародні рейтинги, підготовлені Шанхайським університетом Цзяо Тонга в Китаї.

Відомий як академічний рейтинг світових університетів (Academic Ranking of World Universities - ARWU), схоже, стане домінуючим рейтингом, щоб порівняти китайські ЗВО з іншими країнами, якщо більше китайських інститутів вийдуть з глобальних рейтингів.


Докладніше на сайті University World News >>>

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів