Про призначення стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених (травень - жовтень 2021 року) « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Про призначення стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених (травень - жовтень 2021 року)
1-05-2021

КОМІТЕТ З ДЕРЖАВНИХ ПРЕМІЙ УКРАЇНИ В ГАЛУЗІ НАУКИ І ТЕХНІКИ

ПОСТАНОВА


президії Комітету

від 29 квітня 2021 року № 1
м. Київ

Про призначення стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених.


Розглянувши подання президії Національної академії наук України на здобуття стипендій Президента України для молодих вчених та подання колегій міністерств і президій національних академій наук України на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених, президія Комітету постановляє:

1. Призначити 30 стипендій та продовжити виплату 270 стипендій Президента України для молодих вчених НАН України

(Список стипендіатів – додається)

2. Призначити 8 стипендій та продовжити виплату 311 стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених у т.ч.:

Міністерство освіти і науки України – 264 стипендії,

Міністерство охорони здоров’я України – 15 стипендій,

Міністерство внутрішніх справ України – 9 стипендій,

Міністерство оборони України – 2 стипендії,

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – 2 стипендії,

Міністерство фінансів України – 1 стипендія,

Національна академія аграрних наук України – 11 стипендій,

Національна академія медичних наук України – 11 стипендій,

Національна академія педагогічних наук України – 2 стипендії,

Національна академія правових наук України – 1 стипендія,

Державне космічне агентство України – 1 стипендія.

(Список стипендіатів – додається)

3. Нарахування та виплату стипендій проводити з травня 2021 року по жовтень 2021 року.


Голова Комітету
Анатолій Загородній




додаток 2

до Постанови президії

Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки

від 29 квітня 2021 року №1




СПИСОК

молодих вчених, яким призначено стипендії та подовжено виплату стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених




Міністерство освіти і науки України



Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

1. Грицанчук Андрій Валентинович

2. Бандура Андрій Іванович



Бердянський державний педагогічний університет

3. Бардус Ірина Олександрівна



Вінницький національний аграрний університет

4. Телекало Наталія Валеріївна

5. Гончарук Інна Вікторівна

6. Купчук Ігор Миколайович

7. Панцирева Ганна Віталіївна

8. Пришляк Наталя Вікторівна



Волинський національний університет імені Лесі Українки

9. Макарук Лариса Леонідівна

10. Стащук Олена Володимирівна

11. Павлов Костянтин Володимирович

12. Замуруєва Оксана Валеріївна

13. Голуб Геннадій Сергійович

14. Погребський Тарас Георгійович



Державний вищий навчальний заклад "Донецький національний технічний університет"

15. Лактіонов Іван Сергійович



Державний вищий навчальний заклад "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"

16. Теплюк Марія Анатоліївна

17. Поліщук Євгенія Анатоліївна



Державний вищий навчальний заклад "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди"

18. Варивода Катерина Сергіївна



Державний вищий навчальний заклад "Приазовський державний технічний університет"

19. Бурлака Володимир Володимирович

20. Ткачук Катерина Володимирівна



Державний вищий навчальний заклад "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"

21. Буртняк Іван Володимирович

22. Максимів Юлія Василівна

23. Зозуляк Ольга Ігорівна

24. Яворський Ростислав Святославич

25. Щур Роман Іванович



Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"

26. Бабука Тетяна Ярославівна

27. Горзов Людмила Федорівна

28. Фізер Максим Михайлович

29. Заборовський Віктор Вікторович

30. Погодін Артем Ігорович

31. Гончарук-Хомин Мирослав Юрійович

32. Малініна Антоніна Олександрівна

33. Данко Ельвіра Михайлівна



Державний вищий навчальний заклад "Український державний хіміко-технологічний університет"

34. Коломієць Олена Вікторівна



Державний вищий навчальний заклад "Херсонський державний аграрний університет"

35. Пристемський Олександр Станіславович



Державний заклад "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка"

36. Рубежанська Вікторія Олегівна



Державний університет інфраструктури та технологій

37. Фомін Олексій Вікторович



Державний університет "Житомирська політехніка"

38. Вакалюк Тетяна Анатоліївна

39. Мельник Вікторія Вікторівна



Дніпровський державний аграрно-економічний університет

40. Халатур Світлана Миколаївна

41. Сова Наталія Анатоліївна



Дніпровський державний технічний університет

42. Середа Дмитро Борисович

43. Єрьоміна Катерина Андріївна

44. Томіна Анна-Марія Вадимівна

45. Єлатонцев Дмитро Олександрович



Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

46. Гвініашвілі Тетяна Зурабівна

47. Маренков Олег Миколайович



Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна

48. Дорош Андрій Сергійович

49. Демченко Євген Борисович

50. Маркуль Руслан Володимирович



Донбаська державна машинобудівна академія

51. Бережна Олена Валеріївна

52. Малій Христина Василівна



Донецький державний університет управління

53. Чернишов Олександр Юрійович



Донецький національний університет імені Василя Стуса

54. Решетник Катерина Сергіївна



Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського

55. Бочарова Юлія Геннадіївна



Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка

56. Карпенко Ореста Євгенівна



Західноукраїнський національний університет

57. Зварич Роман Євгенович

58. Зварич Ірина Ярославівна



Київський національний торговельно-економічний університет

59. Ткачук Тетяна Михайлівна

60. Запотоцька Олена Василівна

61. Комаха Володимир Олександрович

62. Антюшко Дмитро Петрович

63. Бєляєва Наталія Сергіївна



Київський національний університет імені Тараса Шевченка

64. Кравченко Катерина Олексіївна

65. Ващенко Богдан Вікторович

66. Гнатюк Олексій Михайлович

67. Харченко Оксана Георгіївна

68. Ніколаєнко Тимофій Юрійович

69. Михайлюк Павло Костянтинович



Київський національний університет технологій та дизайну

70. Костинець Валерія Володимирівна

71. Діордіца Ігор Володимирович

72. Колосніченко Олена Володимирівна

73. Ганущак-Єфіменко Людмила Михайлівна

74. Ніфатова Олена Михайлівна

75. Слєпцов Олександр Олегович



Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського

76. Пряхіна Катерина Андріївна

77. Коваль Світлана Станіславівна



Криворізький національний університет

78. Паламар Альона Юріївна

79. Кузнєцов Денис Іванович

80. Пікільняк Андрій Валерійович

81. Сердюк Олександра Юріївна



Луцький національний технічний університет

82. Головенко Тетяна Миколаївна

83. Сидорук Світлана Володимирівна

84. Купира Мирослава Іванівна



Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського

85. Розторгуй Марія Сергіївна

86. Павлова Юлія Олександрівна



Львівський національний аграрний університет

87. Ступень Роман Михайлович



Львівський національний університет імені Івана Франка

88. Мороз Микола Володимирович

89. Кузьмак Андрій Романович

90. Демчишак Назар Богданович

91. Кушлик Маркіян Олегович

92. Нагалєвська Марія Романівна

93. Щепанський Павло Андрійович

94. Шпотюк Ярослав Олегович

95. Рудиш Мирон Ярославович

96. Сливка Юрій Іванович

97. Гнатенко Христина Павлівна

98. Масловська Ольга Дмитрівна



Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького

99. Сливка Ірина Миколаївна



Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України

100. Волошенюк Дмитро Олександрович

101. Волков Олександр Євгенович



Миколаївський національний аграрний університет

102. Полторак Анастасія Сергіївна



Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

103. Данильченко Дмитро Олексійович

104. Мінакова Ксенія Олександрівна



Національна металургійна академія України

105. Кєуш Ліна Геннадіївна



Національний університет "Одеська юридична академія"

106. Григор'єва Христина Антонівна

107. Бориченко Катерина Валеріївна



Національний університет водного господарства та природокористування

108. Давиденко Ніна Володимирівна

109. Іванчук Наталія Віталіївна

110. Сафоник Андрій Петрович

111. Куницький Сергій Олегович

112. Шатний Сергій В'ячеславович



Національний авіаційний університет

113. Ільєнко Анна Вадимівна

114. Товкач Сергій Сергійович

115. Сидоренко Вікторія Миколаївна

116. Лапань Оксана Володимирівна



Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

117. Чумаченко Дмитро Ігорович

118. Жила Семен Сергійович

119. Савчук Олена Олександрівна



Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова

120. Пафик Сергій Петрович

121. Терепищий Сергій Олександрович

122. Супрун Дар'я Миколаївна

123. Токарчук Ольга Володимирівна



Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"

124. Сай Катерина Сергіївна

125. Саїк Павло Богданович

126. Чеберячко Юрій Іванович

127. Козій Євген Сергійович

128. Горєв В'ячеслав Миколайович

129. Малашкевич Дмитро Сергійович



Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

130. Пишнограєв Іван Олександрович

131. Жученко Олексій Анатолійович

132. Лесик Дмитро Анатолійович

133. Воробйова Вікторія Іванівна

134. Трус Інна Миколаївна

135. Соломаха Андрій Сергійович

136. Васильєв Георгій Степанович

137. Владимирський Ігор Анатолійович

138. Скулиш Марія Анатоліївна

139. Струтинський Сергій Васильович

140. Білоус Інна Юріївна



Національний транспортний університет

141. Харута Віталій Сергійович

142. Корпач Олексій Анатолійович



Національний університет "Запорізька політехніка"

143. Яримбаш Дмитро Сергійович



Національний університет "Львівська політехніка"

144. Данилків Христина Петрівна

145. Зварич Віктор Ігорович

146. Ржеуський Антоній Валентинович

147. Федушко Соломія Степанівна

148. Кашуба Андрій Іванович

149. Опірський Іван Романович

150. Веретеннікова Наталія Вячеславівна

151. Іванюк Христина Богданівна

152. Вегера Павло Іванович

153. Половкович Святослав Володимирович

154. Бліхарський Ярослав Зіновійович



Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"

155. Зима Олександр Євгенович



Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка

156. Бондар Олена Сергіївна



Національний університет біоресурсів і природокористування України

157. Грищенко Наталія Петрівна

158. Шульга Євгеній Вікторович

159. Голяка Дмитрій Миколайович

160. Троханяк Олександра Миколаївна

161. Троханяк Віктор Іванович

162. Тітова Людмила Леонідівна

163. Лендєл Тарас Іванович

164. Страшок Олександра Юріївна

165. Слободяник Анна Миколаївна

166. Опенько Іван Анатолійович

167. Ляшко Анастасія Петрівна

168. Вороненко Ірина Вікторівна

169. Несвідомін Андрій Вікторович

170. Сорокін Дмитро Сергійович



Національний університет кораблебудування імені Адмірала Макарова

171. Герасін Олександр Сергійович

172. Топалов Андрій Миколайович

173. Вінниченко Ірина Леонідівна



Національний університет фізичного виховання і спорту України

174. Яковенко Олена Олегівна



Національний університет харчових технологій

175. Пшенична Тетяна Володимирівна

176. Арич Михайло Іванович

177. Дейниченко Людмила Григорівна

178. Захаров Володимир Володимирович

179. Святненко Роман Сергійович



Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

180. Лапкін Андрій Васильович

181. Цувіна Тетяна Андріївна



Одеська державна академія будівництва та архітектури

182. Пандас Анастасія Валеріївна



Одеська національна академія харчових технологій

183. Каламан Ольга Борисівна



Одеський національний морський університет

184. Пітерська Варвара Михайлівна



Одеський національний університет імені І.І.Мечникова

185. Снігур Денис Васильович

186. Родіонова Тетяна Андріївна

17. Маслій Наталя Дмитрівна



Подільський державний аграрно-технічний університет

188. Горюк Юлія Вікторівна



Полтавська державна аграрна академія

189. Зоря Олексій Петрович

190. Яснолоб Ілона Олександрівна

191. Дячков Дмитро Володимирович



Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка

192. Омельяненко Віталій Анатолійович

193. Никифоров Андрій Михайлович



Сумський державний університет

194. Доброжан Олександр Анатолійович

195. Сікора Владислав Володимирович

196. Пімоненко Тетяна Володимирівна

197. Люльов Олексій Валентинович

198. Кубатко Олександр Васильович

199. Дегтярьов Іван Михайлович



Сумський національний аграрний університет

200. Соларьов Олександр Олексійович

201. Гасій Григорій Михайлович

202. Блюмська-Данько Ксенія Валеріївна



Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

203. Семененко Інна Максимівна

204. Медведєв Євген Павлович

205. Деркач Марина Володимирівна



Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного

206. Верхоланцева Валентина Олександрівна



Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

207. Крамар Ірина Юріївна

208. Мельник Лілія Миколаївна

209. Михайлишин Роман Ігорович



Тернопільський національний економічний університет

210. Ліщинський Ігор Орестович

211. Вівчар Оксана Іванівна



Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

212. Потапчук Ольга Ігорівна



Українська інженерно-педагогічна академія

213. Благий Ольга Сергіївна



Українська академія друкарства

214. Кудряшова Альона Вадимівна



Український державний університет залізничного транспорту

215. Прохорченко Андрій Володимирович



Уманський національний університет садівництва

216. Діордієва Ірина Павлівна

217. Пташник Світлана Андріївна



Університет митної справи та фінансів

218. Фесенко Валерія Валеріївна

219. Корнєєв Максим Валерійович





Харківський державний університет харчування та торгівлі

220. Гринько Павло Леонідович

221. Загорулько Андрій Миколайович

222. Чміль Ганна Леонідівна



Харківський національний автомобільно-дорожній університет

223. Щукін Олександр Вікторович

224. Шевченко Інна Юріївна



Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

225. Птащенко Олена Валеріївна

226. Остапенко Вікторія Миколаївна



Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди

227. Башкір Ольга Іванівна



Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка

228. Романюк Ірина Анатоліївна

229. Антощенков Роман Вікторович



Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

230. Прус Юлія Ігорівна

231. Петрушенко Сергій Іванович

232. Житняківська Ольга Анатоліївна

233. Гречко Ярослав Олегович

234. Вовк Ольга Ігорівна



Харківський національний університет будівництва та архітектури

235. Алейнікова Алевтина Ігорівна

236. Попова Лілія Миколаївна

237. Аванесова Ніна Едуардівна



Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова

238. Смірнова Ольга В'ячеславівна

239. Кондратьєв Андрій Валерійович

240. Фесенко Олексій Ігорович



Харківський національний університет радіоелектроніки

241. Перова Ірина Геннадіївна

242. Носова Яна Віталіївна

243. Боцман Ірина Володимирівна



Херсонська державна морська академія

244. Сапронова Анна Вікторівна

245. Сметанкін Сергій Олексійович

246. Якущенко Сергій Вікторович



Херсонський державний університет

247. Дармостук Валерій Вікторович



Херсонський національний технічний університет

248. Скалозубова Наталія Сергіївна

249. Шарко Артем Олександрович

250. Куник Олександра Миколаївна



Хмельницький національний університет

251. Нічепорук Андрій Олександрович



Центральноукраїнський національний технічний університет

252. Царенко Ілона Олександрівна

253. Олійніченко Любов Сергіївна



Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

254. Карауш-Кармазін Наталія Миколаївна

255. Баришніков Гліб Володимирович

256. Зачосова Наталія Володимирівна



Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

257. Галан Ярослав Петрович

258. Ткачук Ірина Ярославівна

259. Горохолінська Ірина Володимирівна



Чернігівський національний технологічний університет

260. Степенко Сергій Анатолійович

261. Холявко Наталія Іванівна



Чорноморський національний університет імені Петра Могили

262. Крайник Ярослав Михайлович

263. Лисенков Едуард Анатолійович

264. Козлов Олексій Валерійович



Міністерство охорони здоров'я України



ВДНЗУ "Буковинський державний медичний університет"

1. Попова Ірина Сергіївна



ДЗ "Дніпропетровська медична академія МОЗ України"

2. Крихтіна Марія Андріївна



Донецький національний медичний університет

3. Дубина Сергій Олександрович



ДУ "Інститут серця Міністерства охорони здоров’я"

4. Маруняк Степан Романович



ДУ "Науково-дослідний інститут психіатрії Міністерства охорони здоров’я України"

5. Салдень Вікторія Ігорівна



ДУ "Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України"

6. Арабаджи Михайло В'ячеславович



Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького

7. Юшин Ігор Михайлович



Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика

8. Диня Юлія Зіновіївна



Національний фармацевтичний університет

9. Крюкова Анна Ігорівна



Національний медичний університет імені О.О.Богомольця

10. Костюк Ірина Анатоліївна



Українська медична стоматологічна академія

11. Водоріз Ярослав Юрійович

12. Фаустова Марія Олексіївна



Харківська медична академія післядипломної освіти

13. Пильова Тетяна Валеріївна



Харківський національний медичний університет

14. Шалімова Анна Сергіївна

Державна установа "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії"

15. Радченко Маріанна Петрівна



Міністерство внутрішніх справ України




Інститут державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту

1. Твердохліб Олександр Степанович



Донецький юридичний інститут

2. Іванюта Наталя Валеріївна



Дніпровський державний університет внутрішніх справ

3. Логвиненко Борис Олексійович



Львівський державний університет внутрішніх справ

4. Копитко Марта Іванівна



Львівський державний університет безпеки життєдіяльності

5. Кобилкін Дмитро Сергійович



Національна академія внутрішніх справ

6. Вознюк Андрій Андрійович



Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького

7. Торічний Вадим Олександрович



Харківський національний університет внутрішніх справ

8. Чумак Володимир Валентинович



Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України

9. Костенко Тетяна Вікторівна



Міністерство оборони України




Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

1. Нанівський Роман Антонович



Центральний науково-дослідний інститут озброєння та військової техніки Збройних Сил України

2. Бісик Сергій Петрович



Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України




Державний науково-дослідний інститут інформатизації та моделювання економіки

1. Гужва Ігор Юрійович

2. Іванов Євген Іванович



Міністерство фінансів України



Університет державної фіскальної служби України

1. Кармаліта Марія Володимирівна



Національна академія аграрних наук України



Інститут біології тварин НААН України

1. Мазур Наталія Петрівна



Інститут зрошувального землеробства НААН України

2. Лиховид Павло Володимирович

3. Юзюк Сергій Миколайович



Інститут овочівництва і баштанництва НААН України

4. Мозговська Ганна Валеріївна



Інститут рослинництва імені В.Я.Юр'єва НААН України

5.Кучеренко Єгор Юрійович



Державна установа Інститут зернових культур НААН України

6. Абельмасов Олексій Вікторович



Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН України

7. Підгайна Тетяна Миколаївна



Національний науковий центр "Інститут аграрної економіки" НААН України

8. Крушельницький Микола Володимирович



Національний науковий центр "Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини" НААН України

9. Калашник Микола Васильович



Національний науковий центр "Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н.Соколовського" НААН України

10.Гетьманенко Вікторія Анатоліївна

11. Ревтьє-Уварова Аліна Вікторівна



Національна академія медичних наук України



ДУ "Інститут гастроентерології НАМН України"

1. Галінський Олексій Олексійович



ДУ "Інститут геронтології імені Д.Ф.Чеботарьова НАМН України"

2. Черкасов Сергій Євгенович



ДУ "Інститут громадського здоров'я імені О.М.Марзєєва НАМН України"

3. Моргульова Варвара Володимирівна



ДУ "Інститут ендокринології та обміну речовин імені В.П.Комісаренка НАМН України"

4. Фалюш Оксана Анатоліївна



ДУ "Інститут загальної та невідкладної хірургії імені В.Т.Зайцева НАМН України"

5. Пісклова Юлія Валеріївна



ДУ "Інститут мікробіології та імунології імені І.І.Мечникова НАМН України"

6. Кучма Максим Вячеславович



ДУ "Інститут проблем ендокринної патології імені В.Я.Данилевського НАМН України"

7. Курилко Юлія Сергіївна



ДУ "Інститут травматології та ортопедії НАМН України"

8. Безрученко Сергій Олегович



ДУ "Науково-практичний центр ендоваскулярної нейрорентгенохірургії НАМН України"

9. Кудельський Ярослав Едуардович



ДУ "Національний науковий центр "Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеска"

10. Кириченко Роман Михайлович



ДУ "Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України"

11. Клімук Богдана Тарасівна





Національна академія педагогічних наук України



Інститут педагогіки НАПН України

1. Горошкін Ігор Олександрович



Інститут психології імені Г.С.Костюка НАПН України

2. Степура Євгеній Вікторович



Національна академія правових наук України



Національна академія правових наук України

1. Гиляка Олег Сергійович



Державне космічне агентство України



Державне підприємство "Конструкторське бюро "Південне" імені М.К.Янгеля"

1. Лоза Олександр Віталійович

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів