Навчання грамоті в умовах кризи COVID-19 – тема Міжнародного дня грамотності « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Навчання грамоті в умовах кризи COVID-19 – тема Міжнародного дня грамотності
8-09-2020

За тиждень після Дня знань, який ми відзначили 1 вересня, йде інше свято, присвячене знанням, освіті та навчанню – Міжнародний день грамотності.Дата вибрана не випадково: за рекомендацією ЮНЕСКО цей день було присвячено відкриттю Всесвітньої конференції з ліквідації неписьменності, яка проводилася цього дня 1965 року у Тегерані. Саме ця конференція й рекомендувала оголосити 8 вересня, дату урочистого відкриття конференції – Міжнародним днем грамотності та святкувати його щорічно в усьому світі.

Грамотність – це ступінь володіння людьми навичками читання і письма відповідно до граматичних норм рідної мови, а також головний показник культурного і соціального розвитку населення.

Щорічно заходи, що проводяться у День грамотності, присвячені різним темам, які мають вплив на грамотність, розвиток суспільства, особисті можливості тощо.

Тема дня у 2020 року – «Викладання і навчання грамоті в умовах кризи COVID-19 і в наступний період», приділяючи увагу значній ролі учителів, викладачів та зміні в педагогіці. Ця тема охопить також і питання навчання протягом усього життя, тому буде зосереджена як на молоді, так і на дорослих.

У святкових заходах, присвячених Дню грамотності, беруть участь уряди та неурядові організації, спільноти, викладачі, учні. Також цього дня найініціативнішим людям і організаціям присуджуються спеціальні премії ЮНЕСКО за поширення грамотності.

Цей день також дасть можливість проаналізувати значну роль освітян, а також ефективну політику урядів різних країн щодо системи управління та заходів, які підтримують освітян та усіх учасників навчального процесу в час пандемії.

Через віртуальну конференцію ЮНЕСКО започаткує колективну глобальну дискусію з метою переосмислення викладання та навчання грамоти молоді та дорослих в епоху після COVID-19 щодо досягнення Цілі сталого розвитку № 4 – якісна освіта для усіх.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів