Про призначення стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених - травень 2020 року - жовтень 2020 року « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Про призначення стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених - травень 2020 року - жовтень 2020 року
15-06-2020

КОМІТЕТ З ДЕРЖАВНИХ ПРЕМІЙ УКРАЇНИ В ГАЛУЗІ НАУКИ І ТЕХНІКИ

ПОСТАНОВА
президії Комітету
від 10 червня 2020 року № 4
м.Київ

Про призначення стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених.


Розглянувши подання президії Національної академії наук України на здобуття стипендій Президента України для молодих вчених та подання колегій міністерств і президій національних академій наук України на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених, президія Комітету постановляє:

1. Призначити 124 стипендії та продовжити виплату 176 стипендій Президента України для молодих вчених НАН України

2. Призначити 154 стипендії та продовжити виплату 149 стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених у т.ч.:

Міністерство освіти і науки України – 265 стипендій,
Міністерство охорони здоров’я України – 7 стипендій,
Міністерство оборони України – 2 стипендії,
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – 2 стипендії,
Національна академія аграрних наук України – 11 стипендій,
Національна академія медичних наук України – 11 стипендій,
Національна академія педагогічних наук України – 3 стипендії,
Національна академія правових наук України – 1 стипендія,
Державне космічне агентство України – 1 стипендія.


3. Нарахування та виплату стипендій проводити з травня 2020 року по жовтень 2020 року.



Голова Комітету Б.Є. Патон


СПИСОК
молодих вчених, яким призначено стипендії та продовжено виплату стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених 2020


Міністерство освіти і науки України



Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

1. Грицанчук Андрій Валентинович

2. Бандура Андрій Іванович

Білоцерківський національний аграрний університет

3. Балацький Юрій Олександрович

Бердянський державний педагогічний університет

4. Цибуляк Наталя Юріївна

5. Бардус Ірина Олександрівна

Вінницький національний аграрний університет

6. Луцяк Віталій Васильович

7. Телекало Наталія Валеріївна

8. Гончарук Інна Вікторівна

9. Купчук Ігор Миколайович

Вінницький національний технічний університет

10. Васілевський Олександр Миколайович

11. Мокін Олександр Борисович

12. Слабкий Андрій Валентинович

Державний вищий навчальний заклад "Донбаський державний педагогічний університет"

13. Стьопкін Андрій Вікторович

Державний вищий навчальний заклад "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"

14. Яценко Ольга Миколаївна

15. Теплюк Марія Анатоліївна

16. Поліщук Євгенія Анатоліївна

Державний вищий навчальний заклад "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди"

17. Варивода Катерина Сергіївна

Державний вищий навчальний заклад "Приазовський державний технічний університет"

18. Лаврова Олена Володимирівна

19. Поднебенна Світлана Костянтинівна

20. Бурлака Володимир Володимирович

Державний вищий навчальний заклад "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"

21. Василишин Тарас Васильович

22. Буртняк Іван Володимирович

23. Максимів Юлія Василівна

24. Зозуляк Ольга Ігорівна

Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"

25. Девіняк Олег Теодозійович

26. Делеган-Кокайко Світлана Василівна

27. Бабука Тетяна Ярославівна

28. Горзов Людмила Федорівна

29. Фізер Максим Михайлович

30. Заборовський Віктор Вікторович

31. Погодін Артем Ігорович

Державний вищий навчальний заклад "Український державний хіміко-технологічний університет"

32. Варениченко Світлана Анатоліївна

33. Скиба Маргарита Іванівна

34. Коломієць Олена Вікторівна

Державний вищий навчальний заклад "Херсонський державний аграрний університет"

35. Карташова Ольга Григорівна

36. Пристемський Олександр Станіславович

Державний заклад "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка"

37. Манько Альона Миколаївна

38. Рубежанська Вікторія Олегівна

Державний університет інфраструктури та технологій

39. Голуб Галина Михайлівна

Державний університет "Житомирська політехніка"

40. Полчанов Андрій Юрійович

41. Вакалюк Тетяна Анатоліївна

42. Мельник Вікторія Вікторівна

Дніпровський державний аграрно-економічний університет

43. Миколенко Світлана Юріївна

44. Халатур Світлана Миколаївна

Дніпровський державний технічний університет

45. Томіна Анна-Марія Вадимівна

46. Часов Дмитро Павлович

47. Середа Дмитро Борисович

48. Єрьоміна Катерина Андріївна

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

49. Гвініашвілі Тетяна Зурабівна

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна

50. Авраменко Світлана Ігорівна

51. Саблін Олег Ігорович

52. Дорош Андрій Сергійович

53. Демченко Євген Борисович

Донбаська державна машинобудівна академія

54. Бережна Олена Валеріївна

Донецький національний університет імені Василя Стуса

55. Марійчак Олександра Юріївна

56. Решетник Катерина Сергіївна

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського

57. Слободянюк Наталя Олександрівна

58. Бочарова Юлія Геннадіївна

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка

59. Карпенко Ореста Євгенівна

Житомирський національний агроекологічний університет

60. Федонюк Тетяна Павлівна

Запорізький національний університет

61. Шарая Анна Анатоліївна

62. Юхименко Артем Ігорович

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

63. Боднар Аліна Олександрівна

Київський національний торговельно-економічний університет

64. Ткачук Тетяна Михайлівна

65. Запотоцька Олена Василівна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

66. Меньшов Олександр Ігорович

67. Кравченко Катерина Олексіївна

68. Ващенко Богдан Вікторович

69. Гнатюк Олексій Михайлович

70. Харченко Оксана Георгіївна

71. Ніколаєнко Тимофій Юрійович

Київський національний університет будівництва і архітектури

72. Киричок Володимир Іванович

Київський національний університет технологій та дизайну

73. Ганущак-Єфіменко Людмила Михайлівна

74. Новак Дмитро Сергійович

75. Рубанка Алла Іванівна

76. Костинець Валерія Володимирівна

77. Діордіца Ігор Володимирович

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського

78. Ченчевой Володимир Віталійович

79. Шлик Сергій Вікторович

80. Пряхіна Катерина Андріївна

Криворізький національний університет

81. Козакевич Ігор Аркадійович

82. Ткачук Вікторія Василівна

83. Паламар Альона Юріївна

84. Кузнєцов Денис Іванович

Луцький національний технічний університет

85. Лорві Ірина Федорівна

86. Поліщук Микола Миколайович

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського

87. Розторгуй Марія Сергіївна

88. Павлова Юлія Олександрівна

Львівський національний аграрний університет

89. Ступень Роман Михайлович

Львівський національний університет імені Івана Франка

90. Начичко Віктор Олексійович

91. Сабадашка Марія Володимирівна

92. Мороз Микола Володимирович

93. Кузьмак Андрій Романович

94. Демчишак Назар Богданович

95. Кушлик Маркіян Олегович

96. Нагалєвська Марія Романівна

97. Щепанський Павло Андрійович

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького

98. Сливка Ірина Миколаївна

Льотна академія Національного авіаційного університету

99. Кузьменко Ольга Степанівна

Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України

100. Волошенюк Дмитро Олександрович

Маріупольський державний університет

101. Смирнова Марія Сергіївна

102. Трофименко Анастасія Вікторівна

Миколаївський національний аграрний університет

103. Полторак Анастасія Сергіївна

Нацiональний технiчний унiверситет "Харківський полiтехнічний інститут"

104. Кожушко Андрій Павлович

Національна металургійна академія України

105. Кєуш Ліна Геннадіївна

Національний університет "Одеська юридична академія"

106. Григор'єва Христина Антонівна

Національний університет водного господарства та природокористування

107. Давиденко Ніна Володимирівна

108. Іванчук Наталія Віталіївна

Національний авіаційний університет

109. Ільєнко Анна Вадимівна

110. Товкач Сергій Сергійович

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

111. Жила Семен Сергійович

112. Кондратьєв Андрій Валерійович

113. Павліков Володимир Володимирович

114. Середа Владислав Олександрович

115. Жила Семен Сергійович

116. Чумаченко Дмитро Ігорович

Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова

117. Пафик Сергій Петрович

118. Терепищий Сергій Олександрович

119. Супрун Дар'я Миколаївна

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

120. Білоус Інна Юріївна

121. Васильєв Георгій Степанович

122. Владимирський Ігор Анатолійович

123. Івіцький Ігор Ігорович

124. Палійчук Лілія Сергіївна

125. Пишнограєв Іван Олександрович

126. Жученко Олексій Анатолійович

127. Лесик Дмитро Анатолійович

128. Воробйова Вікторія Іванівна

Національний транспортний університет

129. Харута Віталій Сергійович

Національний університет "Запорізька політехніка"

130. Кириченко Юрій Вікторович

131. Петрищев Артем Станіславович

132. Яримбаш Дмитро Сергійович

Національний університет "Львівська політехніка"

133. Бойко Віталій Володимирович

134. Балабан Оксана Василівна

135. Гумінілович Руслана Ростиславівна

136. Ізонін Іван Вікторович

137. Савчин Ігор Романович

138. Опірський Іван Романович

139. Яковів (Ференс) Марія Василівна

140. Данилків Христина Петрівна

141. Зварич Віктор Ігорович

142. Ржеуський Антоній Валентинович

143. Федушко Соломія Степанівна

Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"

144. Зима Олександр Євгенович

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка

145. Бондар Олена Сергіївна

Національний університет біоресурсів і природокористування України

146. Білоус Світлана Юріївна

147. Гальчинська Юлія Миколаївна

148. Страшко (Лещенко) Олександра Юріївна

149. Мельник Олексій Олегович

150. Рудень Денис Миколайович

151. Тітова Людмила Леонідівна

152. Грищенко Наталія Петрівна

153. Шульга Євгеній Вікторович

154. Голяка Дмитрій Миколайович

155. Троханяк Олександра Миколаївна

156. Троханяк Віктор Іванович

Національний університет кораблебудування імені Адмірала Макарова

157. Бобров Максим Миколайович

158. Проскурін Аркадій Юрійович

Національний університет фізичного виховання і спорту України

159. Яковенко Олена Олегівна

Національний університет харчових технологій

160. Ключко Лілія Вікторівна

161. Красуля Олена Олександрівна

162. Кузьмик Ульяна Геннадіївна

163. Пшенична Тетяна Володимирівна

164. Арич Михайло Іванович

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

165. Тітко Іван Андрійович

166. Лапкін Андрій Васильович

Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"

167. Петльований Михайло Володимирович

168. Шустов Олександр Олександрович

169. Сай Катерина Сергіївна

Одеська державна академія будівництва та архітектури

170. Нікіфоров Олексій Леонідович

171. Сьоміна Юлія Анатоліївна

Одеська національна академія харчових технологій

172. Каламан Ольга Борисівна

Одеський державний аграрний університет

173. Півень Ольга Тарасівна

Одеський національний морський університет

174. Пітерська Варвара Михайлівна

Одеський національний університет імемі І.І. Мечникова

175. Снігур Денис Васильович

Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського

176. Балакірєва Вікторія Анатоліївна

Подільський державний аграрно-технічний університет

177. Горюк Юлія Вікторівна

Полтавська державна аграрна академія

178. Зоря Олексій Петрович

179. Яснолоб Ілона Олександрівна

Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка

180. Блоха Ярослав Євгенійович

Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка

181. Омельяненко Віталій Анатолійович

Сумський державний університет

182. Резнік Олег Миколайович

183. Черниш Єлізавета Юріївна

184. Доброжан Олександр Анатолійович

185. Сікора Владислав Володимирович

186. Пімоненко Тетяна Володимирівна

Сумський національний аграрний університет

187. Соларьов Олександр Олексійович

188. Гасій Григорій Михайлович

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

189. Волинець Ірина Григорівна

190. Замуруєва Оксана Валеріївна

191. Макарук Лариса Леонідівна

192. Стащук Олена Володимирівна

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

193. Сєрєбряк Ксенія Ігорівна

194. Семененко Інна Максимівна

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного

195. Верхоланцева Валентина Олександрівна

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

196. Конончук Олександр Петрович

197. Струтинська Ірина Володимирівна

198. Ясній Володимир Петрович

199. Крамар Ірина Юріївна

200. Мельник Лілія Миколаївна

Тернопільський національний економічний університет

201. Грубінко Андрій Васильович

202. Лизун Марія Володимирівна

203. Муравський Володимир Васильович

204. Ліщинський Ігор Орестович

205. Вівчар Оксана Іванівна

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

206. Потапчук Ольга Ігорівна

Українська інженерно-педагогічна академія

207. Бровко Костянтин Юрійович

Українська академія друкарства

208. Терницький Сергій Вікторович

Український державний університет залізничного транспорту

209. Прохорченко Андрій Володимирович

Уманський національний університет садівництва

210. Діордієва Ірина Павлівна

Університет митної справи та фінансів

211. Легеза Євген Олександрович

212. Міщенко Дмитро Анатолійович

213. Фесенко Валерія Валеріївна

214. Корнєєв Максим Валерійович

Харківський державний університет харчування та торгівлі

215. Касабова Катерина Рубенівна

216. Гринько Павло Леонідович

217. Загорулько Андрій Миколайович

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

218. Роговий Андрій Сергійович

219. Щукін Олександр Вікторович

220. Шевченко Інна Юріївна

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

221. Остапенко Вікторія Миколаївна

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди

222. Башкір Ольга Іванівна

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка

223. Калінін Євген Іванович

224. Романюк Ірина Анатоліївна

225. Антощенков Роман Вікторович

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

226. Сінна Олена Іванівна

227. Вус Катерина Олександрівна

228. Прус Юлія Ігорівна

Харківський національний університет будівництва та архітектури

229. Аванесова Ніна Едуардівна

230. Алейнікова Алевтина Ігорівна

231. Чайка Денис Олегович

232. Попова Лілія Миколаївна

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

233. Галкіна Олена Павлівна

234. Резнік Петро Аркадійович

235. Смірнова Ольга В'ячеславівна



Харківський національний університет радіоелектроніки

236. Єременко Олександра Сергіївна

237. Перова Ірина Геннадіївна

238. Носова Яна Віталіївна

239. Боцман Ірина Володимирівна

Херсонська державна морська академія

240. Браїло Микола Володимирович

241. Сапронов Олександр Олександрович

242. Сапронова Анна Вікторівна

243. Сметанкін Сергій Олексійович

244. Якущенко Сергій Вікторович

Херсонський національний технічний університет

245. Новіков Всеволод Олександрович

246. Новосьолова Олена Сергіївна

247. Скалозубова Наталія Сергіївна

248. Шарко Артем Олександрович

249. Куник Олександра Миколаївна

Хмельницький національний університет

250. Мудраков Віталій Вікторович

251. Нічепорук Андрій Олександрович

Центральноукраїнський національний технічний університет

252. Царенко Ілона Олександрівна

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

253. Білик Вікторія Вікторівна

254. Зачосова Наталія Володимирівна

255. Карауш-Кармазін Наталія Миколаївна

256. Баришніков Гліб Володимирович

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

257. Галан Ярослав Петрович

Чернігівський національний технологічний університет

258. Хоменко Інна Олександрівна

259. Степенко Сергій Анатолійович

260. Холявко Наталія Іванівна

Чорноморський національний університет імені Петра Могили

261. Безсонов Євген Миколайович

262. Давиденко Євген Олександрович

263. Сіденко Євген Вікторович

264. Крайник Ярослав Михайлович

265. Лисенков Едуард Анатолійович



Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України



Державний науково-дослідний інститут інформатизації та моделювання економіки

1. Гужва Ігор Юрійович

2. Іванов Євген Іванович



Міністерство оборони України



Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

1. Нанівський Роман Антонович

Центральний науково-дослідний інститут озброєння та військової техніки Збройних Сил України

2. Бісик Сергій Петрович



Міністерство охорони здоров'я України



ВДНЗУ "Буковинський державний медичний університет"

1. Гараздюк Марта Славівна

2. Грозав Аліна Миколаївна

ДЗ "Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України"

3. Лисун Дмитро Миколайович

ДУ "Інститут серця Міністерства охорони здоров’я"

4. Хартанович Максим Володимирович

ДУ "Науково-дослідний інститут психіатрії Міністерства охорони здоров’я України"

5. Чепурна Аліна Миколаївна

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького

6. Сліпецький Роман Ростиславович

Українська медична стоматологічна академія

7. Акімов Олег Євгенович



Національна академія медичних наук України


ДУ "Інститут гастроентерології НАМН України"

1. Галінський Олексій Олексійович

ДУ "Інститут геронтології ім.Д.Ф.Чеботарьова НАМН України"

2. Черкасов Сергій Євгенович

ДУ "Інститут громадського здоров'я ім. О.М. Марзєєва НАМН України"

3. Моргульова Варвара Володимирівна

ДУ "Інститут медицини праці імені Ю.І. Кундієва НАМН України"

4. Мельник Наталія Андріївна

ДУ "Інститут отоларингології імені проф. О.С. Коломійченко НАМН України"

5. Цвірінько Ірина Романівна

ДУ "Інститут проблем ендокринної патології ім.В.Я.Данилевського НАМН України"

6. Курилко Юлія Сергіївна

ДУ "Інститут спадкової патології НАМН України"

7. Сосніна Катерина Олександрівна

ДУ "Інститут травматології та ортопедії НАМН України"

8. Безрученко Сергій Олегович

ДУ "Науково-практичний центр ендоваскулярної нейрорентгенохірургії НАМН України"

9. Кудельський Ярослав Едуардович

ДУ "Національний науковий центр "Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска"

10. Кириченко Роман Михайлович

ДУ "Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України"

11. Клімук Богдана Тарасівна





Національна академія аграрних наук України



Інститут біології тварин НААН

1. Мазур Наталія Петрівна

Інститут зрошувального землеробства НААН

2. Лиховид Павло Володимирович

3. Юзюк Сергій Миколайович

Інститут овочівництва і баштанництва НААН

4. Мозговська Ганна Валеріївна

Державна установа Інститут зернових культур НААН

5. Абельмасов Олексій Вікторович

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека

6. Підгайна Тетяна Миколаївна

Національний науковий центр "Інститут аграрної економіки"

7. Крушельницький Микола Володимирович

Національний науковий центр "Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини"

8. Палій Анатолій Павлович

9. Калашник Микола Васильович

Національний науковий центр "Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н.Соколовського"

10. Кучер Анатолій Васильович

11. Ревтьє-Уварова Аліна Вікторівна



Національна академія педагогічних наук України



Інститут педагогіки НАПН України

1. Надтока Віктор Олександрович

Інститут соціальної та політичної психології НАПН України

2. Дворник Марина Сергіївна

3. Губеладзе Ірина Гурамівна



Національна академія правових наук України



Науково-дослідний інститут державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України

1. Петришин Олег Олександрович



Державне космічне агентство України



Державне підприємство "Конструкторське бюро "Південне" імені М.К.Янгеля"

1. Лоза Олександр Віталійович



: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів