Боротьба з COVID-19 в Україні: ЮНІСЕФ подали початкові оцінки впливу на бідність « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Боротьба з COVID-19 в Україні: ЮНІСЕФ подали початкові оцінки впливу на бідність
20-05-2020

В Україні пандемія COVID-19 стала реальним викликом не лише як криза в галузі здоров’я населення, а й як соціально-економічна криза через її вплив на бідність, зокрема бідність дітей.COVID-19 загрожує також здатності України досягти Цілей сталого розвитку.

COVID-19 – унікальна криза в тому сенсі, що її соціально-економічний вплив сильно залежить від результатів реалізації стратегій щодо охорони здоров’я, подолання пандемії та карантину.

Незважаючи на високий ступінь невизначеності, ЮНІСЕФ у своєму звіті подали перші прогнози впливу COVID-19 на бідність найбільш уразливих категорій населення України.

Ці результати отримані шляхом мікромоделювання на основі обстежень умов життя домогосподарств (ОУЖД). Цей звіт є «живим» документом, який регулярно оновлюватиметься в міру надходження нової інформації.

Зокрема, фахівці організації прогнозують, що рівень бідності в Україні за абсолютним критерієм зросте з 27,2% до 43,6%. За більш загрозливим сценарієм - до 50,8%.

«Вплив на бідність дітей, за оцінками, буде ще відчутнішим: за менш загрозливим сценарієм рівень бідності дітей за абсолютним критерієм, очікується, зросте з 32,9% до 51,3%, а за більш загрозливим сценарієм – до 58,5%», – йдеться в повідомленні.

Резюмуючи вищесказане, ЮНІСЕФ закликає президента, парламент, уряд і місцеву владу вжити термінових ефективних заходів соціального захисту для пом'якшення наслідків пандемії коронавірусу.

«Сподіваємося, що результати цього мікромоделювання ляжуть в основу соціально-економічної політики Уряду України та сформують напрямки програмної роботи ключових зацікавлених сторін», – йдеться у звіті ЮНІСЕФ.

У цій публікації представлено оцінки масштабу цього впливу. Таким чином, заходи соціального захисту, спрямовані на пом'якшення наслідків COVID-19, повинні мати комплексний характер і передбачати використання інструментів і програм, які зараз є у розпорядженні Міністерства соціальної політики та інших профільних міністерств.

Замість того, щоб застосовувати підхід, оснований на категоріях, необхідно використати комбінацію кількох інструментів і програм, як універсальних, так і адресних, для охоплення найбільш уразливих категорій (наприклад, допомоги у зв'язку з народженням дитини, допомоги малозабезпеченим, допомоги багатодітним сім’ям, допомоги одиноким батькам).Завантажити звіт ЮНІСЕФ:

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів